Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti elmennétek prostituáltnak, ha?

Ti elmennétek prostituáltnak, ha?

Figyelt kérdés

Ha másképp elérhetetlen lenne, hogy a napról-napra élésen kívül másra is jusson, esetleg el tudjatok indulni az álmaitok megvalósításában?

Van munkám, fizetésem. Pont arra elég, hogy egyek, és kifizessem a szobabérlést, rezsit. Tehát esélyem nincs ebből a pénzből a hó végénél tovább nézni. Ti elmennétek prostituáltnak, hogy vehessetek egy kicsi, de aranyos lakást, és szerezhessetek kezdőtőkét egy saját vállalkozáshoz?



2014. nov. 24. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne más munka.

Simán.

2014. nov. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lazán. 26/F
2014. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem. A testem nem eladó, inkább élek szerényen (mint most is).
2014. nov. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem írtad,de nyilván lány vagy.

Az a baj a mai huszonéves lányokkal, lényegében a korombeliekkel,hogy mindig a könnyebbik utat választják.


Én 23/f vagyok van egy egy főállásom, és mellette szinte mindig maszekolok ami éppen van(téglapucolás,festés,parkettázás)stb.


Nem keresek sokat,nem élek luxusban, épphogy tisztességesen fenntudom magam tartani, és ez épp elég számomra.A szüleim,barátaim és a munkahelyemen is úgy vettem észre,hogy becsülnek szeretnek.Otthon tükörbe tudok nézni és nekem ez többet jelent a pénznél.


Tedd fel a kérdést, te tükörbe tudnál nézni otthon,hogy ha prosti lennél?A szüleid,barátaid,megbecsülnének?

2014. dec. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

jól lehet vele keresni, de vedd figyelembe, hogy sérűlni fog a lelked ha így rákényszerited magad.

ha ennyire rossz a helyzet inkább ajánlanék egy erotikus masszázs szalont ahol szintén jól kereshetsz sokszor bejelentenek és nem kell magadat szexre kényszeriteni.

2015. jan. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!