Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az első sorban lányokhoz...

Az első sorban lányokhoz szóló kérdés. Ugyebár karácsonykor suliban van ajándékozás. Lányt húztam, és (ahogy ismerem) lehet örülne egy nagy adag nutellának. Ti mit gondoltok erről? örülnétek egy kb 1 literes, üveg nutellának?

Figyelt kérdés
Természetesen még rakok bele pár dolgot... egy kis verset (amit én magam írok), hógömb meg még valamit, de még nem találtam ki.

2014. dec. 6. 13:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha túlsúlyos, csak akkor adj neki, ha mondjuk látod, hogy suliban is eszi mondjuk, mert különben célzásnak veheti. Amúgy szerintem jó ötlet :) Ha szeretném a Nutellát, örülnék neki :)
2014. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
szerintem ez így már egy kicsit sok lenne, hisz nem olcsó. de ha ötletre van szükséged, mint lány, azt mondom hogy a gyertyát vegyél neki. én imádom őket, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül. ha festi a körmét akkor körömlakkor is vehetsz neki.
2014. dec. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!