Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Átadtad volna a helyed a...

Átadtad volna a helyed a buszon egy vak embernek ha van máshol is hely, de az bunkó módra szinte parancsol hogy állj fel, mert ide akarok ülni, és lökdös?

Figyelt kérdés
Velem történt nemrég, hogy a buszon békésen utaztam, amikor is felszállt egy vak ember. Fiatal volt, kutyával volt, bunkó volt... A buszon alig volt valaki, de ennek csak oda kellett ülnie ahol én ültem. Nem is zavartatta magát, odajött, kiszagolta hogy ott vagyok, és így szól: Ide akarok ülni! Mondom neki oké... Először is nem karom, hanem szeretnék, valamint elkérjük a helyet, nem kijelentjük hogy ide akarok ülni.... erre újra elkezdi, ide akarok ülni.... majd bökdösi a lábam a mocskos cipőjével. végül felálltam, mert nem akartam balhét, de szerintem jogos lett volna nem átadni a helyet. 1 volt máshol is hely. 2 attól még hogy vak, a kérem, köszönöm még rá is érvényes. félreértés ne essék, ha nem lett volna hely a buszon, én magamtól álltam volna fel, de nem így volt. te mit tettél volna?
2014. dec. 7. 22:57
1 2
 1/20 anonim válasza:
77%
Ha jó nő akkor mondanám hogy üljön ide de én nem állnék fel :P
2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
62%
Távol álljon tőlem, hogy ilyen kultúrlény égessen le mások előtt, így az ilyeneket mindig otthagyom.
2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
40%
Megkértem volna, hogy üljön le nyugodtan, de közben az üléstámla állítót megrántottam volna hirtelen, kellemes alvást kívánva. Gyökérje.
2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 opened paradise ***** válasza:
63%

És azt is mondtad,hogy máshol is van hely?

Tudod,ő nem látja.

2014. dec. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
61%
Ez miért szexualitás téma? megdugott a vakvezető kutya?
2014. dec. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
férfi volt, és bocsi, de rossz kategória, megvolt nyitva ez az oldal is és véletlen ide írtam :S
2014. dec. 7. 23:00
 7/20 anonim válasza:
És akkor mi van ha férfi volt,üljön csak az ölembe :D
2014. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
Az ajtó mögötti első ülésre ült le?
2014. dec. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Át.
2014. dec. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%
Mivel konfliktuskerülő vagyok, ezért első felszólításra kerestem volna másik helyet. Nem fogok egy vak emberrel leállni vitázni, így is lehet elég problémája.
2014. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!