Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy jöjjek rá mit akarok az...

Hogy jöjjek rá mit akarok az életben?

Figyelt kérdés

Egy gyárban robotolok,gyűlölöm.Olyan szakmát tanultam,ami az elején érdekelt,a végére megutáltam.Csak azért fejeztem be,mert 22 éves lettem és muszáj volt végre egy papírt szereznem.Szeretnék tovább tanulni,előbbre jutni az életben,de gőzöm sincs mit akarok.

22 évesen nem úgy akarom leélni az életem,hogy a szüleim nyakán lakom és havi 80 ezret viszek haza.

Ők mindenben támogatnak..Csak egyszerűen nem tudom mi érdekel és már így is kifutottam az időből.. Nem akarom ezt a céltalanságot.Emellett tök szívesen belefognék valami saját dologba,de ötletem sincs,sem társam,akivel csinálhatnám,hogy a mai világban mit érdemes elindítani Mo-n.. Olyan kilátástalannak érzem a jövőm..


2014. dec. 26. 22:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én 32 vagyok, és most se tudom még :)


Mi érdekelt a suliban? Mi az, amit szívesen kipróbálnál? Mit csinálsz szabadidődben? Indulj el innen, aztán majd csak kilyukadsz valahol :)

2014. dec. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk nem nekünk kellene tudni megmondani hogy mi érdekeljen téged.
2014. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

tűzd ki életcélodul,hogy felébreszted magyarországon az első párt független szakszervezetet.

tagokat toborzol,felszólalsz és akkor neked is,meg nekünk is európai fizetésünk lesz idővel,vagyis 300ezres minimálbér,nem 80ezres gyarmati zéró jövő pénz.

2014. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem mi legyen,hanem hogyan jöjjek rá:)

Utolsó,de jó is lenne..A remény hal meg utoljára:)

Hát.Érdekel a párkapcsolatok,a különböző emberi viselkedések.De mivel óriási a pszichóra a pontszám,ezért el is vetettem a lehetőségeim közül,hiszen nem fogok 2 nyelvvizsgát szerezni jelentkezésig a plusz pontok miatt.

2014. dec. 26. 23:20
 5/14 A kérdező kommentje:
Pl itt szivesen olvasgatok a családi kapcsolatok,szerelem szex témakörben.Marhára érdekelnek az emberek,de a hátrányom,hogy a kommunikáció nehezen megy,ha nekem kell kezdeményezni.Szívesen hallgatok másokat és mondok véleményt utána,de magamtól nem vagyok valami szociális.
2014. dec. 26. 23:21
 6/14 anonim ***** válasza:

Ha van kézügyességed és egy kis kreativitásod legyél női fodrász.

Mikor már elég gyakorlatot szereztél benne, rájössz hogy nem fodrász vagy hanem pszichológus mivel az összes csaj neked fogja elpanaszolni mi nyomja a lelkét.


És akkor a csajok jönnek hozzád nem pedig te nézed a többi férfi koszos seggét a sittes melóhelyeden.


És 22 évesen pontosan eljött az ideje hogy elkezd, mert nem hiszem hogy egy 17 éves fodrászt komolyan vesznek akinek még ki sem hűlt a bizonyítványa.

2014. dec. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ebben a fodrászos dologban van ám valami.

az egyik legjobb barátom női fodrász és még hetero is.

van egy nagy terepjárója,egy nagy lakása,1 évben 4-5 alkalommal megy külföldre 1-2 hétre csak úgy,és ha nem dugott meg 1000 nőt akkor egyet sem,csomó hírességet is.

szóval tényleg nem rossz,csak évek amíg felépítesz egy vendégkört és belvárosi menő üzletbe bejutsz.

meg ugye az sem hátrány,hogy ő egy magas jóképű izmos gyerek.

2014. dec. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi,de a kézügyességem konkrétan 0 :D Nem is gondolkodok ilyenbe,egyébként kozmetikus a végzettségem.Pont azért nem,mert képtelen vagyok magamtól kezdeményezni bármilyne kommunikációt idegeneknél,zavarban is vagyok,ha csinálnom kell valamit.Viszont tökre szívesen hallgatom,ha beszélnek hozzám.
2014. dec. 27. 08:18
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez tök jó hogy felteszel nekünk egy kérdést de még annyit sem írsz oda hogy fiú vagy vagy lány.


A szövegből egyenesen következik hogy fiú vagy mivel nem a lányok szoktak robotolni egy gyárban.


Én ajánlok valamit az alapján hogy azt hiszem fiú vagy erre te ide írod hogy kozmetikus végzettséged van ami arra utal hogy lány vagy.


Szóval nem is értem hogy te mire akarsz rájönni egyáltalán az életedben mikor egy kérdést is képtelen vagy feltenni.


Nem gondolhatod komolyan hogy a megfelelő tanács egy lánynak ugyanaz lesz mint egy fiúnak.

2014. dec. 30. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A kérdésem,mint látod a hogyan jöjjek rá?! Szerintem az nemtől független.A mai világban pedig a nők ugyanúgy érvényesülnek,mint a férfiak.De javaslom,a belém való kötés helyett a helyesírási könyvet..
2014. dec. 30. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!