Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a szex és new...

Mit gondoltok a szex és new york és hasonló filmek, tényleg rossz hatással vannak a nőkre?

Figyelt kérdés
Az ilyen filmek lényegében azt mutatják be,hogy hogyan legyünk szinglik,hogy dugjunk fűvel,fával,hogy érvényesüljünk pasik nélkül,ráadásul az ilyen filmekben az összes pasit hülyének titulálják a nők,amibe persze a nő nem hibás,csak is a férfi.Nem gondoljátok hogy az ilyen filmek szintiszta feminizmusról szól?És nem azt mutatja be,hogy igen is a férfiakat is kilehet használni és el lehet őket dobni?
2015. jan. 7. 06:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%

szerintem meg teljesen jó sorozat

pont azt mutatja be amit akar és rávilágít pár dologra

nem csak arra h nőként hogyan tudsz akár pasi nélkül is teljes életet élni

hanem azt h a pasik miket tesznek meg egy kapcsolatban

pl Big és Carie páros - mire ténylegesen összejönnek mik lehetnek egy kapcsolat buktatói


am meg a singliség ....

van az a singli (nő és pasi is) aki ezt az életformát választja és tudatosan így alakítja az életét vagy az életének egy adott szakaszát


és van az a "singli" akinél ez egy átmeneti állapot éppen két párkapcsolat között van


szal nem kellene minden olyan nőt és pasit singliként emlegetni aki éppen nincs kapcsolatban


másik : az ott lévő nők egy olyan életet élnek ami eddig csak a pasik életet lehetett ! alkalmi partnerek, a karrier fontossága, bulik, egyebek ....

2015. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ram semmi hatassal nem vol, nem ugy mint a volt ferjem undorito viselkedese ami utan azt mondom hogy en meg egyszer ferfival nem cuccok ossze. Baratnoimnek is van sok rossz tapasztalata, ebbol elegunk van.
2015. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
84%
Imádom a sorozatot, a filmet is láttam milliószor (legtöbb barátnőmhöz hasonlóan). Nem vagyok szingli és soha nem is hittem, reméltem azt, hogy majd egyszer egy nagyvárosban élő, munkamániás, szingli leszek, aki fűvel fával csinálja és a legnagyobb öröme az életben egy új dolce ruha és különben csak salátát ehet, hogy az XXS es méret megmaradjon. Most jön a fél világot sértő mondatom: ha a sorozat akkorra hatással lenne a nőkre, mint a kérdező hiszi, akkor nem lenne ennyi elhízott nő (meg persze férfi sem, de most nem ez a téma). Ez csak egy film, mese vagy ahogy tetszik. Ha meg feminizmusról szól, akkor az miért baj? A trónok harcában meg nem telik el úgy rész, hogy ne mutogatnának x libát pucéran hancúrozás közben. Sőt, a walking dead óta sem félek a zombie apokalipszistől. Nem értem a problémád :/
2015. jan. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy nő gondolkodásmódját képes befolyásolni egy film, akkor az már régen rossz.


Szerintem te nem nézted végig a sorozatot, különben látnád a lényeget. Már előttem is írták, hogy a sorozatban mindegyik nő a párját keresi, csak ugye azt nem jön olyan könnyen össze.

Én imádtam, még most is nézném, ha menne.


Üdv: egy kétgyerekes feleség

2015. jan. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Utolsó: megy, a Story4-en, 21:00-től.
2015. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#14: Januártól megy a SAT3-as adón este 8 körültől.
2015. jan. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Akkor a Story4-en, sorry. Mindig keverem.
2015. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
82%

Én néztem a Szex és New Yorkot. Pont nem arról szól, hogy legyünk sziglik. Ha te is láttad, akkor te is tudod, hogy arról szól, hogy hogyan küzdenek azért, hogy egy életre szóló kapcsolatot találjanak és közben mennyi félresikerült kapcsolatuk volt. Párt akartak, csak sokszor nem jött össze. Az más dolgok, hogy ott voltak egymásnak mindig a barátnők. Ettől még nem lesz valaki férfigyűlölő.

Egyébként én meg viccesnek találtam a filmet, azért néztem, eszembe sem jutott a feminizmus.

2015. jan. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
88%
Öhm, és akkor mi jutott eszedbe pl a Mátrix-ról? vagy a Toy Story-ról? Azok kire vannak rossz hatással? Vagy csak éppen a neked nem szimpatikus filmek vannak rossz hatással másokra? :)
2015. jan. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a baj, hogy csak azok válaszolják erre a kérdésre, akik szeretik a sorozatot, mert ők találják meg a kérdést. És persze le pontozzák azt, aki mégse szereti. Egyébként nekem nem a mondanivalójával volt bajom, inkább a közönséges szöveggel, meg ahogy az egészet előadják. Samanthát nem bírtam elviselni, hihetetlen felszínes, üres az a nő. Charlotte volt egyedül kicsit szimpatikus.
2015. jan. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!