Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akiket...

Vannak itt olyanok akiket megerőszakoltak, de túlléptek rajta? Tudnátok tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Nem szeretném részletezni, de velem is megtették...napok óta nem bírok aludni, alig eszek és itthon mindig sírok...suliba kicsit elterelik a figyelmem, de van hogy órán kimegyek vécére mert kitör belőlem a zokogás...nem mondom el senkinek, főleg nem a családtagjaimnak, nekik mondanám el utoljára...valaki tudna segíteni? Ráadásul van egy másik magánéleti problémám is, ami még jobban fokozza a helyzetet...kérlek segítsen aki tud...vagy akivel megtörtént és már jól van és szeretne róla beszélni, az nyugodtan írjon
2015. jan. 9. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Kamu
2015. jan. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Kutyaharapast szorevel.....meg egyszer megcsinaljuk ha akarod.:D
2015. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De gonoszak vagytok.

Nem tudok segíteni, de kitartás!!

2015. jan. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lenne a legjobb ha megosztanád valakivel.
2015. jan. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elmondtam egy számomra fontos embernek...de ő se hisz nekem..azt hiszi csak kitaláltam mert előtte összevesztünk és így akarom sajnáltatni magam...nem fogok magyarázkodni és bizonygatni...tudom hogy megtörtént...és pont az első két válaszoló és egy személy miatt nem fogom elmondani soha senkinek, mert tudom hogy nem hinnének és az mégjobban fájna...azért írtam ki ezt a kérdést hogy hátha vannak itt olyanok akik átélték ugyanezt, ők talán hinnének nekem és át tudnák érezni a fájdalmam...
2015. jan. 9. 18:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Valahol megértelek, mert velem is majdnem megtörtént, de mindenképp ki kéne beszélned magadból! Akár egy pszichológusnak!
2015. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia :) Nekem is van ilyen problémám Ha szeretnél írj priviben :)
2015. jan. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!