Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A fiam öngyilkos lett. A...

ShadowBeast kérdése:

A fiam öngyilkos lett. A felesége tette tönkre, a gyerekeit is kikészülnek én meg nem tudok belenyugodni. Mit tegyek hogy lelki békére leljek?

Figyelt kérdés
Szomorú, fájdalomban szenvedő édesanya vagyok. Szeretném bánatomat megosztani magukkal. Nem tudok bele nyugodni fiam elvesztésébe, akit a felesége kínzott. Mindig keresztbe tett neki. Elégette a ruháit és a hivatalos iratait, háromszor hívott rendőröket a fiamra. Börtönbe akarta juttatni mindenáron, hiába hiszen a rendőrök nem találtam semmi okot, de a felesége gyakran fenyegette, hogy „a börtönben fogsz megrohadni” hivatkozva a húgára, -aki takarítónőként dolgozik a rendőrségen- hogy majd ő segít neki letartóztattatni. És mindezt a gyerekeik előtt tette. Idegileg teljesen tönkre tette a fiamat és a gyerekeit. Látták évekig apjuk szenvedését. Egy alkalommal kibékülésre hivatkozva felhívta magához a fiamat, majd miután teljesítette a nő „kívánságát”, azt mondta a fiamnak: „az volt ezzel a célom, hogy elmondhassam a rendőrségen, hogy megerőszakoltál. Börtönben fogsz megrohadni.” Fiam felhívott azonnal és el mesélte ezt nekem, és azt is hogy nem bírja tovább, a saját gyerekeit is eltiltja fiamtól. Más fél milliót is fizetett a nőnek hogy a gyerekeivel lehessen. Kiderült, hogy a nő örömlányként dolgozik, és ennek a rendőrségen is van nyoma. A fiam öngyilkosságra készült, hívtam a rendőröket, hogy segítsenek, de azt a választ kaptam hogy ne hisztizzek, haza fog menni a fia, ha nem akkor reggel hívjam őket újra. Úgy gondolom, hogy a feleség húga mivel ott dolgozik, így nem vették komolyan a hívásomat. Az eset után semmi kihallgatás nem történt. Mint édesanya nem nyugszom bele a fiam halálába. Milyen jogon tette a felesége hogy öngyilkosságba űzte? Ennyit ér neki egy emberélet? Segítsenek hogy megnyugvást találjak.

2015. jan. 20. 10:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Fogadd őszinte részvétemet. Sajnos a gyerekek is szomorúak lehetnek, hiszen az édesapjukat veszítették el. Az özvegy is megbánhatja még, a bosszú visszaüt. Egész életében ott lebeghet előtte, hogy hozzájárult a férje halálához. Mekkorák a gyerekek?
2015. jan. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt. Ott kellett volna hagynia a nőt.
2015. jan. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is nagyon sajnálom, fogadja őszinte részvétemet kedves kérdező!

Sajnos vannak ilyen emberek, mindig is voltak, és lesznek is. Nagy szavak de én hiszek a sorsban, és talán a fia, sokkal jobb helyen van már, jobb körülmények között, megmentve ettől a nőszemélytől. Hiszek abban is, hogy a rossz dolgok visszaszállnak, és megfogja kapni az élettől a büntetését. Majd lassacskán felfogja, és kínozni fogja őt a bűntudat! Kitartást kívánok! 19 L

2015. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte részvétem kedves kérdező!Ahogy az előző válaszoló is írta mindenki visszakapja azt amit adott majd az özvegy is aki keresztbe tett mindig a fiának.De miért volt ilyen a fiával az a nő ha nem volt oka rá? Ez a nő egy szörnyeteg lehet...De most erősnek és kitartónak kell lennie.És az unokái mellett lenni.
2015. jan. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

11, 14 évesek.

Az anyjuk kérvényt nyujtott be, hogy nem látogathatnak meg. Rosszul viselik ezt is a gyerekek mert szeretnek velem lenni de az anyuk azt gondolja hogy ellene nevelem őket.

2015. jan. 21. 06:37
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Az igazságnak mindig győznie kell!
2015. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
A gyámhivatalnál kérvényezhető, hogy a nagymama láthassa a gyerekeket. Megnyugvást találni segíthet egy pszichológus, vagy hívja fel a 116-123 telefonos lelkisegélyt, 24 órában elérhető.
2015. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
64%

Érd el, hogy a gyerekek elkerüljenek tőle és neveld fel őket.

Ha nem tudod diliházba záratni, akkor öld meg! Az intézetben is jobb helyen lesznek, mint ennél az aljas szemétláda ku rvánál.

2015. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, hogy te mekkora genya troll vagy! A többiek meg beszopták a mondandódat!
2016. júl. 15. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!