Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van erre valami lehetőség?...

Van erre valami lehetőség? (német webshop)

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de elég fontos így próbálok megoldást találni. Van egy termék, amit egy magyar webshopból próbáltam beszerezni, de kifogyott. A cuccot német raktárból hozzák és meg is találtam nagy nehezen német webshopbon viszont innen nem tudom megrendelni. A regisztrálásnál már a számlázási címet se fogadja el. Ha buta kérdés ha nem, van erre valami ráció, hogy abból a német webshopból letudjam hozatni a cuccot? Esetleg van valami közvetítő "cég" vagy bármi tényleg bármilyen lehetőség érdekel és előre köszönök minden értelmes választ. Egyébként nincs kint iserősöm így erről az oldalról nem tudom megközelíteni a dolgot...

2015. febr. 23. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

"...de kifogyott. A cuccot német raktárból hozzák..."


Nem egyszerűbb és olcsóbb megrendelni és megvárni?

2015. febr. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De már nem lehet rendelni, mikor megrendeltem is azt írta már az oldalon is, hogy 3 héten belül lesz raktáron, de végül nem tudták teljesíteni. "Állítólag" túl nagy volt rá az igény, nem is szerepel már az oldalon direkt rákérdeztem lesz-e még, és vissza írtak, hogy nem.
2015. febr. 23. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!