Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy halkan...

Nagyon ciki, hogy halkan nevettem azon, hogy az állomáson a mi buszunk melletti buszban egy néni madáreleséget szórt ki a buszból galamboknak?

Figyelt kérdés
Annyira vicces volt, egy kicsit nevettem, utána meg vigyorogtam vagy egy percig, (nem ült mellettem senki) még a következő megállóban is mosolyogtam. Ott ült az ajtó melletti ülésen, és vödörből szórta a magokat. Valami faág is volt nála XD

2015. márc. 3. 14:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Jah, milyen kínos, hogy eteti a madarakat.
2015. márc. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé.
2015. márc. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
😞
2015. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha éppen úgy érezted, hogy vicces a dolog volt, akkor miért ne mosolyoghatnál. Volt amikor nekem is valami vicces dolog jutott eszembe és mosolyogtam valamelyik járművön. Sőt volt amikor a metrón egy lány hallgatott velem szemben egy fülhallgatón valamit és közben végig mosolygott és nevetgélt. Először csak néztem, miért csinálja de aztán nekem is mosolyogni kellett rajta.


Egyébként én meg itthon etetem a galambot amelyikkel együtt lakom már vagy 6 éve. Amikortól megszületett. nem macskám van vagy kutyám, nem kígyóm, patkányom vagy fehér egerem, hanem galambot tartok háziállatként. Hihetetlen milyen okos. Megtanulta hova szabad pottyantani és oda jár legtöbbször. Úgy játszik és verekszik, harap a csőrével mint egy kutya. Persze csak a fészek közelében. Egyébként meg imád. Nagyon aranyos. Megtanulta turbékolásként mondani a saját nevét. Azt, hogy gyönyörű. Úgy turbékol.


Megmutatom videón. A végefelé lehet hallani amikor turbékolva mondja, "gyönyörű". Az a neve:

https://www.youtube.com/watch?v=bCVcE5OQASo


Van neki is vödre búzával, amibe bele szokott menni és onnan eszik. Kap még héj nélküli napraforgó magot és kölest is. Ez ugyanolyan, mint amikor valaki egy kutyának macskának vagy más háziállatnak ad enni.


Azt azért el tudom képzelni, hogy akár vicces is lehetett, ahogy a néni csinálta, közben a bottal terelgetve őket, mint a libákat. :))


Nincs abban semmi ciki, ha valami megmosolyogtat.

A lényeg, hogy neked jólesett.

2015. márc. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!