Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kinek van már annyira elege...

Kinek van már annyira elege az eddigi életéből, hogy legszívesebben felszámolná az egészet és világgá menne?

Figyelt kérdés
2015. márc. 28. 20:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jelen. Minden egyre csak rosszabb.. fogalmam sincs, hogyan tehetném jobbá.
2015. márc. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nálad mik a gondok?
2015. márc. 28. 20:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem,de én meg is teszem, csak időbe telik.
2015. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is. de sajnos hiába mennék világgá ott se lenne jobb. Az egyetlen dolog ami könnyítene az életemen, ha valami csoda folytán az ölembe pottyanna 200-300 millió! Erre az esély kb 0.
2015. márc. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább egyszer az életében mindenki érezte/érezni fogja ezt... Vannak hullámvölgyek, de azok nélkül hullámhegyek se létezhetnének :D És hidd el, ki lehet belőlük jönni anélkül, hogy felszámolnál az eddigi életeddel és világgá mennél. Először magadban kell rendezni a dolgokat. Tudom nehéz elhinni, de hidd el
2015. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
;-( olyan elegem van. Bárcsak nem is tudom mivé változnék,talán hupikék törpikévé.
2015. márc. 28. 20:57
 7/13 anonim ***** válasza:

Anyagi gondok. Kb. 7 éve költöztünk vidékről a híres fővárosba, hirtelen, mindent hátrahagyva, azért, hátha itt jobb lesz. Én akkor voltam 14 éves. Most 21 leszek és nem hogy jobb, sokkal rosszabb minden. Anyagilag az első 2-3-4 évben sikerült helyrerázódnunk, aztán most jött egy hirtelen dolog, édesanyámat kirúgták a munkahelyéről, leépítés miatt. Most dolgozik ugyan, de sokkal kevesebbet keres, mint korábban. 2 éve én is dolgozom, van még egy húgom is, édesapám és hiába dolgozunk hárman a családban, egyszerűen nem elég a pénz. Albérletet fizetni, számlákat.. igazából nálam szerintem az a gond, hogy most fogtam fel, hogy felnőttem és hogy milyen az élet valójában. Még van majdnem 2 hét fizetésig és kb. 200 ft van a lakásban. Én nagyon egyedül érzem magam ez mellett, egyszerűen nincsenek barátaim, haverjaim, párom, senki. Szívem szerint világgá mennék.

Ezt tapasztalatból mondom, hogy sokkal rosszabbul élünk, mint 1-2 éve. A vidéki munkabérek utolérték a fővárosiakat és ma már sokkal jobban meg lehet élni ott, mint itt. Itt persze a munkabérek változatlanok, viszont az élelmiszerek és szinte minden ára emelkedik.

2015. márc. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is, ha megtehetném.
2015. márc. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én több mint 10éve ,egész pontosan 13,menekültem a fővárosból vidékre,az akkor készülődő válság elől,és jól tettem. Vidéken könnyebb már most tényleg.
2015. márc. 28. 21:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Fú én is már részletekbe menően elterveztem, hogy merre induljak, hogyan éljek vándorként, ha elszakad a cérna.. és egyre többször jut eszembe, úgyhogy lehet esedékes lesz!

Most próbálom befejezni a főiskolát és elkezdeni dolgozni szimultán, de nem is igazán érdekel a szakmám már. Szüleim válófélben, állandóan veszekedés van a családban, szociális életem elég halványka.. hónapok óta megőrjít a rengeteg stressz és nem sokáig bírom már.

Akkora súly esne le a vállamról, ha csak úgy simán megszabadulnék mindentől és elindulnék, kezembe véve a sorsom, elszigetelődve a társadalom nyomásától. Csak ez egy olyan volumenű döntés, amit nem könnyű elhatározni. Kezdek úgy lenni a világgal, hogy nem baj, ha nem vagyok boldog, nekem az is elég lenne, ha nem gyötrődöm a kezeimet tördelve állandóan.

2015. márc. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!