Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huh . Elég fura kérdés lesz...

Pety001 kérdése:

Huh . Elég fura kérdés lesz :D Tudnátok segíteni? Remélem elolvassátok ha nem akkor a vége a lényeges csak így ugy éreztem tisztább a kép?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy .......elég kínos ilyenröl veszélni de van 2 lány és mindekettöbe belevagyook zugva... és az van hogy egyik lány azt mondta ha nem csókolom meg többé látni se akar (és itt kezdödik a baj) mert egy fiu nevezetesen a LEGJOBB BARÁTOM azt hireszteli rólam hogy ( és cagyok a csókirály) de ez nem igaz még sose csokoloztam . T.- mikor rákérdezett hogy hogy csokolok azt mondtam elfelejtetem :)) és ezt kéne most kimagyarázzam vagyis hogy igazából nem is tuddok csokolozni ( ezt anyira kinosnak érzem elmondani....Hogyan kezdjek hozá hogyan mondjam el : ? :( ö azt hiszi tudok és nem is roszul de ez ez nem igaz :(

2015. márc. 29. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne mondd el neki, hogy eddig még csókszűz voltál. Legyél tökös, és csókold meg vadul :)
2015. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ööö... Nem értem a kérdést. Az hogy hogy mondd el neki hogy nem tudsz csókolózni? Nagyon bonyolult lesz, mondhatom: "nem tudok csókolózni." -és ennyi. Ha nem egy kiéhezett rossz k'rva a csaj akkor meg fogja érteni. Ilyen egyszerű.
2015. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

1. Igazából a felét nem érteni amit írtál. Szóval egy csaj gyakorlatilag azzal zsarol, hogyha nem csókolod meg, akkor faképnél hagy?

2.Hogy lehetsz két lányba szerelmes? Mert ha az egyiket is igazán szeretnéd, akkor nem próbálkoznál be másnál is.

3.A csaj tutira nem százas, ha akaratod ellenére rád akarja kényszeríteni a csókolózást. Ha később nem akarsz vele pl. elmenni valahova mit fog csinálni? Öngyilkossággal fog fenyegetőzni?

4. Ha még mindig biztos vagy benne, hogy nem akarod elveszíteni, miért nem mondod neki, hogy még szeretnéd még jobban megismerni?

2015. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fú de gáz vagy. Ha kiderülne, hogy a pasim egy másik lányba is szerelmes, tuti otthagynám, ez olyan, mintha megcsalnád. Ha a csaj csókolózással zsarol, ne dőlj be neki, a 2. válaszolónak igaza van, egy kiéhezett rossz k'rva, szerintem menjen el a csaj, adja el magát, szerintem ne hagyd, hogy csicskáztasson.

Egyébként szerintem ez a kérdés kamu. Nem léteznek ilyen érzéketlen, szarfej emberek. Vagy ha igen akkor gáz van.

2015. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1 válaszolo köszi :D :P

2.3. válaszolo számitotam erre és igazábol én mondtam hogy mivel bzonyitsam be hogy sdzeretem és ö ezt mondta :(

2015. márc. 29. 18:30
 6/8 A kérdező kommentje:
3.lány hát :( nem tudom mit mondjak..köszi hogy lyen nyers voltál....ezzel is segitetél
2015. márc. 29. 18:32
 7/8 anonim válasza:

Bocsánat, hogy nyers voltam :c

De, ha azt szeretné, hogy bizonyítsd be, hogy szereted, akkor annak más módja is van, mint hogy megcsókold. Amúgy adtál neki indokot, hogy ne higgye el, hogy szereted? Vagy csak így rájött a hiszti?

Ha nem akarod megcsókolni, mondd meg, hogy a legjobb barátod csak szívatásból híreszteli ezt rólad. Ha szeret megérti, ha nem fogadja el, hogy nem csókolóztál még akkor nem is érné meg vele járnod.

És szerintem itt lenne az ideje, hogy lemondj az egyik lányról, mert ez így nem fair velük szemben.

#3-as voltam, próbálkoztam kedvesebb lenni :))

2015. márc. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az ok az megvan mivel....tudja hogy a másik lányal is volt valami persze nem volt nagy dolog ...és én probálom elfelejteni és minden de most is kételkedik bennem.ÉS nem azzal van a baj hogy nem akarom megcsokolni csak hogyha megcsokolom bíztos megtudja és szerintem jobb ha én mondanám el de ezz anyira ciki :( ( egy huje vagyok) bakker :((
2015. márc. 29. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!