Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kövér lány vagyok, nem...

Nagyon kövér lány vagyok, nem bízom magamban, hogy le tudok fogyni, egyszerűen nincs hitem magamban. Hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Szeretek mozogni,azonban minden agyban dől el,és én elképzelni sem tudom,milyen lennék vékonyan.Hogyan gondolkodjak másképp?172 cm 80 kg
2015. ápr. 4. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszként én is kövér voltam, én egyszerűen megelégeltem a dolgot, sokat is csúfoltak. Egyszer aztán elhatároztam magam és véghez is vittem. Nagyon jó tanácsot nem tudok adni, nálam így alakult, egyáltalán nem bántam meg a dolgot.
2015. ápr. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
55%
Ne csak az alakod miatt akarj lefogyni, hanem mert a kövérség borzasztóan egészségtelen és megrövidíti az életedet. Az étrend miatt. Azon is változtatni kellene.
2015. ápr. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod biztosan le fogysz. Kitartás kell hozzá, mert lehet hogy belefáradsz. Keress olyan társaságot akikkel együtt tudsz mozogni és jól érzed magad közük. Gondold azt hogy önmagad számára te vagy a legfontosabb, és emiatt fontos hogy fizikailag is jólérezd magad a bőrödben. Fontos a külsőd a megjelenésed, az stílusod. Fokozatosan építsd fel magadban ezt a nagyon kedvező kedves képet önmagadról. Törekedj megvalósítani ezt az ideát.
2015. ápr. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az ember sokkal többre képes, mint amit hiszünk, csal el vagyunk kényelmesedve. Tarts ki, ennyi az egész, ahogy mondtad, ez fejben dől el!
2017. máj. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!