Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsak meg egy...

Hogyan szólítsak meg egy fiút, akit nagyon tetszik?

Figyelt kérdés
Igazából ezt a fiút annira nem ismerem, amikor én megyek haza ő is ott van a buszmegállóban de nekem fogalmam sincs ,hogy szólítsam meg .Kérek segítsetek!
2015. ápr. 4. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Te pont úgy nézel ki, mint a Guszti az oviban!

Nem Te vagy az?

De ebből ciki ismerkedésbe átkötni, mert akkor már kilóg a lóláb.:)

Esetleg ha nagy társaságod van, elhívhatod oda "minél többen, annál vidámabban"-alapon.

2015. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Szia! Te is a XY buszra vársz?"

És innentől már mehet a spontán beszélgetés. Ha mosolyogsz és még tetszel is neki, akkor sima ügy.

2015. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Keress valami problémát. Pl: -Szia! Megtudnád mondani mennyi az idő? Lemerült a telefonom...- Aztán persze ne maradj a problémánál. -De egyébként jó kis telefon ez, neked milyen van?-

Érted mire akarok kilyukadni? Jó dolgokkal nem lehet kezdeni, ilyen random bele a lecsóba. Rafináltan kell csinálni, de nem érte, hanem magadért, hogy benned ne legyen feszültség a megszólításra. Ezért kell egy pont amin ellehet indulni, ami jó ha nem jó, mert ha jó volna az nehéz. :D Házat építeni is szopás, ergo rossz, de ha kész lesz akkor fantasztikus. A rossz alapozza meg a jót. Valami gond alapozza meg a fejlődést. :]

2015. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

megszólítás?


tudod a nevét? akkor "szia *jancsi*!"

ha meg nem, akkor csak "szia!" aztán "te is az XY buszra vársz?" "sokszor látlak.." stb... "és am hogy hívnak, engem *Julcsinak*"... és aztán random téma...


aztán face/teló és randiszerelemházassággyerekekmiegymás


ennyi volt, puszi sziaa :*

2015. ápr. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!