Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ennek mégis mi értelme van?...

Ennek mégis mi értelme van? Most azt akarják, hogy rossz legyen nekem? Nálatok is szoktak ilyet csinálni?

Figyelt kérdés
Az osztályban azzal jönnek mindig, hogy akarok e velük telefonszámot cserélni. Ha én nem akarok akkor rögtön az jön hogy milyen undok vagyok. Nem szeretnék senkivel telefonszámot cserélni, mert az én telefonomba csak a T mobilos kártya jó, annak könnyű akié független. Most bunkóság ha nem fogadom el másokét? ez most a divat hogy csereberéljünk mindent?

2015. ápr. 8. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Telefonszámcsere bármikor jól jöhet, nem értem, mi a bajod ezzel. Hogy jön ide, hogy milyen kártyád van?
2015. ápr. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az osztálytársaim úgy akarják hogy egymással cseréljünk számot de nekem vodafonos meg telenoros nem jó, mert én T mobilos vagyok és nem független.
2015. ápr. 8. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Értem már!! Illetve mégsem, mert hülyeség az egész.

Nem bunkóság, hagyd őket, és a marhaságaikat is.

2015. ápr. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kártyát nem szabad cserélni! Jól döntöttél!
2015. ápr. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Értem én de mégse.
2015. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A szám cserélés alatt azt értik, hogy megadjátok egymásnak a telefonszámotokat és majd dumáltok telefonon, vagy kicserélek a SIM kártyákat?


Gondolom az első, csak te marhára nem ebben a világban élsz :D

2015. ápr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!