Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy szégyen hogy 10-12...

Nagy szégyen hogy 10-12 éveseket is látok már tök jó, viccesebb rap csatákat csinálni nekem meg annyi próba után se megy?

Figyelt kérdés
Mert ha ez se megy akkor nem vagyok jó semmi érdekes dologban, és szoptam az élet élvezeteit. Tehetségtelen ember ma már nem sokra megy...

2015. ápr. 26. 00:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Értelmetlen dologban jónak lenni nem vezet nagy sikerélményhez. Alkoss valami hasznosat és mindjárt lesz életkedved.
2015. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Dehogynem.

Ez izgalmas, élvezhető lenne, csak nekem nem megy.

2015. ápr. 26. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem szégyen. Mindenkinek más irányban van tehetsége, lehet hogy neked ebben az irányban éppen kevesebb. Inkább vedd számba az irigylendő tulajdonságaidat, mert hidd el, az is van bőven. Érdemes pl. megkérdezni a szeretteidet, barátaidat, hogy mit szeretnek benned, miért becsülnek, és észrevenni, hogy amit ők kiemelnek sem egy általános dolog, különleges és egyedi személy vagy te is.

És a rap csatákat hallgatóságként ugyanúgy végigélvezheted.

Egyébként szerintem érdemes lenne a ritmusérzékedet és a szókincsedet fejleszteni, ha az a része, az ami nem megy. :)

2015. ápr. 26. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez hülyeség. Inkább keress egy normális tulajdonságot magadban, amit jobban tudsz kamatoztatni. Mindenkinek van tehetsége valamihez, és ahelyett, hogy másokat irigyelsz, hogy ők rátaláltak, inkább keresd meg te is, hogy te miben vagy tehetséges.


Egyébként az ember változik is az élete során, én pl. 16-18 éves koromig lazán tudtam bármiről verset írni, csak úgy dőltek belőlem a rímek, még azzal is hülyéskedtem, hogy rímelve beszéltem spontán módon. Az iskolában mindenkit lenyűgöztem ezzel, a lányok elolvadtak a szerelmes verseimtől, amiket csak a vers kedvéért írtam... Ha az irodalom órán tanultunk egy költőt, simán leutánoztam a költemény verselését, ritmusát, bár sztem béna verseket írtam (most felnőtt fejjel nézve), de akkor is dőlt belőlem.


Ma viszont semmit nem tudnék írni, egyszerűen nem megy! Kiveszett belőlem valami, ezt nem tudom megmagyarázni, de nem tudok már verset írni. Próbáltam, de egyszerűen gyötrelem, csak ülök az üres lap felett és semmi nem jut eszembe! Az ember változik.


Lehet, hogy a 10-12 éves gyerekek 10-20 év múlva ugyanígy nem fognak már tudni rap csatákat vívni, mert belőlük is kiveszik ez a virtuóz kreativitás. Persze ez nem általános dolog, nem azért írtam, mert a saját példám mindenkire igaz (mert nem!) de előfordulhat az ilyesmi.

2015. ápr. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Másban nem szeretnék tehetséges lenni.

Ebben akarok, de akarni a WC-n kell, úgyhogy basztam.

2015. ápr. 26. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!