Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak nyárooon? Tudom...

Mit csináljak nyárooon? Tudom hogy millió ilyen kérdés van, de azért adhatnátok tippeket mert tényleg fogalmam sincs

Figyelt kérdés
A barátaimtól távol lakok, fogok velük találkozni, de azért nem túl sokat. Olvasni sokat fogok, de ezen kívül nem sok minden jut eszembe. Gépezni fogok ha unatkozok, de azt nem szeretnék, mert unalmas és egészségtelen is. Vannak ötleteitek hogy mit csinálhatnék?

2015. jún. 6. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet. 2 hónap alatt egész sokat lehet fejlődni, ha minden nap rászánsz 1-2 órát.
2015. jún. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

telefonbetyárkodj (én is gyakran szoktam:D)

süss valamit (pl. ha még nem vagy benne olyan nagyon jó, akkor a youtubon találsz egy csomó bögrés sütit, amihez nem kell sok alapanyag, és a microban meg lehet sütni)

menj biciklizni

vegyetek a boltba málnát, feküdj ki napozni, és edd közbe

tanulj meg valami újat

készíts saját csokiízt (felolvasztasz egy sima tejcsokit és monjuk mentát, vagy narancslevet, vagy akármit keverhetsz bele)

alkoss valami kreatívat (Facebookon egy csomó oldalt találsz, ahol tök jó ötletek vannak)

szerezz be egy kisállatot, és őt gondozd

nézz felhőket (hogy mit ábrázolnak)

próbálj ki sminkeket

rajzolj

egyél valami finomat

remélem tudtam segíteni :)

2015. jún. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok, elfelejtettem megkérdezni, h mi a nemed :DD

egyből lányra gondoltam (bár mondjuk vannak köztük amik fiúknak is jók, ha esetleg fiú vagy)

2015. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok :D köszönöm mindkettőtöknek jók az ötletek :)
2015. jún. 6. 16:19
 5/8 anonim válasza:
szilvásbuktát mert azt szeretem
2015. jún. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor legyél a barátnőm és majd elütjük együtt az időt valahogy.
2015. jún. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sétálj, írj, nézz filmet, sorozatot, tanulj, rajzolj, sportolj, hallgass zenét, utazz, kézműveskedj, találd fel magad :)
2015. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

utolsó előtti: persze mindenképpen

utolsó: köszönöm :)

2015. jún. 6. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!