Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Veletek is sokszor van az...

Veletek is sokszor van az hogy álmotokban sokszor kimegy az erő belőletek? Pl bunyó esetén

Figyelt kérdés

többször volt olyan helyzet álmomban hogy valami bunyó volt, beszálltam volna én is de egyszerűen nem éreztem a lábamat. olyan szarul éreztem magam hogy odamennék segíteni a többieken de egyszerűen nem tudok.

veletek is volt már ilyen?


2015. jún. 7. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Most, hogy mondod, volt!
2015. jún. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

nyilván nem állandóan ilyet álmodok de volt már többször :D


köszi a válazsokat amúgy! és szerintetek van ennek valami pszichológiai háttere pl hogy tehetetlennek érezzük magunkat az életünkben és ez így jelenik meg álmunkban, vagy ez pusztán így van és kész?:D

2015. jún. 7. 10:57
 4/7 anonim ***** válasza:

Passz, de még csak fel sem csigázta az érdeklődésemet.

De olvastam itt az alvásparalízisről, amikor álmodból ébredve a valóságban nem tudsz megmizdulni egy ideig. Hirtelen ez jutott eszembe, hogy avval lehet összefüggésben idegrendszerileg.

2015. jún. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy úgy amúgy nem vonz a verekedés, esetleg nem bízol magadban annyira, h hatékony lennél egy ilyen alkalomnál?
2015. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az egyik válaszoló már súrolta az igazságot. Alváskor az agy "leszedálja" a végtagokat, gyakorlatilag lebénít. Teszi ezt azért, hogy alom közben mondjuk ne verd ki a melletted alvó fogát, vagy épp ne rúgd szét a falat, radiátort, ne okozz kárt magadban.


Amikor ezt álmodtad, a tudatod valamiért érzékelte ezt az állapotot, hogy nem tudsz megmozdulni, holott álmodtál, nem voltál ébren.

2015. jún. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, mentek a zöld pacsik!


aki azt írta hogy nem bízok magamban abban lehet igazság, bár volt szerencsém bunyózni élőben akkor azért odamentem:D de élőben lehet jobban előjön a tudatalatti. na szép napot!

2015. jún. 7. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!