Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek van arra esély...

Szerintetek van arra esély neten keresztül szerezzen valaki egy normális külföldi ismerőst?

Figyelt kérdés

Néha pár baráttal megyünk ilyen chat oldalakra stb. de mindig csak perverzek, bohócok, vagy kissé .... lányok (gondolom mindenki betud helyetessíteni egy melléknevet oda xd), de nagyrészt perverzek...

Egyéb tapasztalat, valamivel pozitívabb? :)

Nyelvgyakorlás szempontjából, és más kúlturák megismerse miatt is jó lehet megismerkedni egy külföldi lánnyal... személyes tapasztalatok szerint ha fiú az illető, mindig más irányba terelődik a téma.



2015. jún. 9. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, de rengeteg próbálkozás és nagy türelem kell hozzá. Nekem 5 év alatt 3 olyant sikerült, akire számíthatok bármikor.
2015. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En is probalkoztam mar, de nokent nekem a ferfiak mindig beprobalkoznak elobb-utobb.

Egy srac volt eddig, akivel tenyleg egyutt tudtam kicsit tanulni és megbeszelni egymas kulturajat.


A nok meg eleve kevesebben vannak ilyen oldalon tapasztalataim szerint vagy nem valaszolnak.


Nehez, de nem lehetetlen.

2015. jún. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legjobb barátnőt találtam neten. Ott rontjátok el, hogy ócska chatoldalakon próbálkoztok. Értelmes embereket nem ott kell keresni, regisztráljatok inkább az érdeklődési körötökbe tartozó, komoly fórumokra. Teljesen mindegy, mi a téma, ha mindkét felet érdekli, máris megvan a beszélgetés alapja.
2015. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3, igazad van.


Pl. oDesk, vagy bármi normális oldal. A GYK nem az :)

2015. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

interpals.net oldalra járogattam fel régen, ott egész jól lehet válogatni, mondjuk sok az idióta, de simán ki lehet szűrni őket. Vagy pedig ahogy felettem írták, ilyen-olyan nemzetközi fórumokon érdemes közös érdeklődés alapján embereket keresni.

Lány ismerősöm nekem több is van, akik külföldiek, és nagyon jó fejek. Van köztük olyan, akivel már 5-6 éve tartjuk a kapcsolatot, pedig sosem találkoztunk még élőben, mert ő Dél-Amerikában él.

Fiúk közül eddig egy volt, akivel hosszabb ideig leveleztünk és sosem próbálkozott be, de az azért volt, mert ő meleg :D

2015. jún. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!