Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem tudok neten ismerkedni?

Miért nem tudok neten ismerkedni?

Figyelt kérdés
Eddig még nem beszéltem egy olyan emberrel se komolyabban aki szimpatikus lenne, mindig el akad a beszélgetés. Nem tudom eldönteni hogy én, vagy ők az unalmasak. Nem értem mások hogyan csinálják, hogy barátokat/csajt-pasit találnak maguknak neten, nekem csak élőbe megy. A többség csak ilyen unalmas sablon kérdésekkel jön, hogy "mit csinálsz, hol laksz, küldesz képet, tanulsz, dolgozol?" Lehet hogy velem van a baj, sőt biztos. Csak én vagyok így ezzel?
2015. jún. 25. 23:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem ezt, ezért nem a neten kell keresni. Akik stílusra jók voltak azok külsőre nem jöttek be.

A valóságba mindenki igazi énjét látod. Az interneten azt amit a helyzet megkíván.

2015. jún. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
""nekem csak élőbe megy"" Szerintem akkor itt nincs miröl beszélni.
2015. jún. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szabad tudnunk a korodat és a nemedet? Nekem mindig van témám de csak a velem egykorúakkal.
2015. jún. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha neten ismerkedsz, próbálj meg rátérni a személyes találkozóra
2015. jún. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!