Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 16 évesen nem vagyok jó a...

Ha 16 évesen nem vagyok jó a csajoknál, akkor ugye később sem lesz jobb a helyzet?

Figyelt kérdés
A pénzt most hagyjuk.

2015. jún. 28. 05:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Dehogy nem :)
2015. jún. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És mégis mi fog változni?
2015. jún. 28. 05:46
 3/12 anonim ***** válasza:
Felnőnek a kislányok,és helyette nőkkel veszed magad körül.16éves gyereknek az kell hogy minél idősebb legyen a pasi,mert milyen menő már ha van egy 26-27éves pasija,aki mellesleg csak azért tartja hogy megfarkalja...Ebben a korban még nagyon a kinézete mennek,mert mit szólnak a barátnők,ha nem elég jóképű a pasi.Nyugi változni fog,eljön a te időd is:) 27N
2015. jún. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Persze,15 éves kislányok 20-30 éves pasikra hajtanak...

Ha megkérdezed tőlük, hogy miért, akkor jönnek azzal, hogy ők érettebbek a koruknál.

2 hónap múlva 17 vagyok,azért jó volna már egy barátnő, vagy dugni.

2015. jún. 28. 06:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is így voltam egy hónapja. Aztán meguntam...kezdeményeztem, és bejött! Azóta már túl vagyok egy lányon(hosszú sztori), és nemrég találkoztam a tökéletes lánnyal, és jó úton haladok a kapcsolathoz...

Mindezt úgy, hogy eldöntöttem, nem várom a sültgalambot.

Legyél nyitott és sok sikert!


15/f

2015. jún. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
legyen jó állásod meg sok pénzed, lehetőleg saját jól menő vállalkozás, esetleg külföldi vállalkozás. És máris nem fogod tudni lekaparni magadról a nőket.
2015. jún. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pfff, ilyen hozzállással kész főnyeremény lehetsz :D Jaaaa, hogy nem. Lehet ezért hajtanak el a csajok.
2015. jún. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem!

Az idősebb (és normálisabb!) lányoknak / nőknek majd az les fontos, hogy a másik fél legyen megbízható, esetleg vicces, intelligens, lehessen vele tervezni.


Az én férjem nem tipikus "jópasi", mert mackós, nem gazdag, de nagyon aranyos, kedves, segítőkész, vicces, és jó vele beszélgetni. És a barátnőim férjei is ilyenek nagyjából.

31/N

2015. jún. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

"Persze,15 éves kislányok 20-30 éves pasikra hajtanak...

Ha megkérdezed tőlük, hogy miért, akkor jönnek azzal, hogy ők érettebbek a koruknál.

2 hónap múlva 17 vagyok,azért jó volna már egy barátnő, vagy dugni."

Kedves kérdező, ilyen hozzáállással csak rosszabb lesz a helyzet -őszintén remélem. Szép napot :)

2015. jún. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mi baj volt a hozzászólásommal?
2015. jún. 28. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!