Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Le akarják csökkenteni az...

Madarász M@té kérdése:

Le akarják csökkenteni az emberiseg létszámát?

Figyelt kérdés

Ahogy fejlődik az ember egyre több betegséget tud legyőzni.(meggyógyitani magát) De viszont ennek következtében a föld túlnépesedik.


Azt vettem eszre hogy egyre több rákkeltő,mesterséges,műanyag étel van.

A telefon sugározz,a cigi sem olyan mint regen.


És szerintem ezt a "nagy fejek" csinaljak,leakarják csökkenteni a föld lakosságát.

Nem logikus? Ti hogy gondoljátok?



Ui:Már gyógyszereket se szedek,mert ki tudja mi van benne.



2015. júl. 13. 14:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Totális bäromság. Valami üldözési mánia, esetleg?


Legközelebb kicsit tágabbra nyisd a szemed, és talán meglátod, hogy csak a fehér rasszot igyekeznek kiirtani. Kulcsszó: WhitegeNOcide Project


"a cigi sem olyan mint régen"

Meghaltam. :D

2015. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Ezt nem viccnek szántam, a cigibe is kitudja mi van?

Honnan tudod hogy nem raknak bele valamit?

Nincs üldözési mániám de nem vagyok vak...egyre tobb rákkelto anyag van

2015. júl. 13. 14:51
 3/18 anonim ***** válasza:

Ez nem a túlnépesedés megakadályozása miatt van, hanem egyszerűen a technikai fejlődés miatt.

De van egy olyan érzésem, hogy veled nem érdemes vitatkozni.

2015. júl. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Érted nem lesz kár...
2015. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem van benne valami! Régen volt olyan, hogy "fluoridizáció", amikor az iskolákban a gyerekekkel NaF (nátrium-fluorid) tablettát vetettek be, azzal az indoklással, hogy "egészségesebb, fehérebb" lesz a foguk. Ugyanakkor tudni kell, hogy ennek az anyagnak nagyobb mennyiségben káros hatása van az idegrendszerre, bár eltérő vélemények megoszlanak az embereken. Hallottam olyanról, meg olvastam is egy újságcikkben, hogy repülőgépekből szórnak permetanyagot a lakosságra, amik a szervezetben lerakódnak és betegségeket okozhatnak. Ezeknek a megállapításoknak nincs tudományos bizonyításuk, valószínűleg nem is lesz, de nagyon gyanús, hogy a "nagykutyák" féltik a hatalmukat/uralmukat az emberiség felett.
2015. júl. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%

Honnan tudod, hogy régen nem volt ugyanennyi rákkeltő anyag? Egyszerűen nem foglalkoztak dolgokkal.

Amúgy kíváncsi lennék, hogyha ennyire mérgeznek minket, akkor hogy lehet az életminőség csak nő és az emberek élettartama is?:) Ez a tény valahogy nincs összhangban azzal, amit te állítasz...

A túlnépesedés pedig nem globális probléma. Főként bizonyos Ázsiai országokat érint. Ettől függetlenül pl. Európát népességcsökkenés jellemzi és nincs is hatással ránk az ottani helyzet.

2015. júl. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló köszönöm a válaszod, a töbiek meg mit kötekednek?? Normális kérdést tettem fel...normális választ varok cserebe..
2015. júl. 13. 14:59
 8/18 anonim ***** válasza:
Ezek az anyagok, amiket beleraknak az ételbe a modernizációval jelentek meg. Ezekkel tudják az ételeket tartósítani, illetve több fajta ételt létrehozni, amik régen nem is léteztek pl. porleves, ezer féle joghurt, milliónyi készítmények. Mindegyiknek van egy megengedett határértékű adalékanyag tartalma, ami még fogyasztható, de nem azt jelenti, hogy ezeken élj éjjel-nappal, ilyen műkajákon. Nem kötelező megenned, egyél természetes dolgokat.
2015. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ont ez az...lassan már se természetes..
2015. júl. 13. 15:08
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát ha ettől félsz, akkor vannak bioélelmiszerek, bioboltok, piacon zöldség, gyümölcs.
2015. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!