Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a tetkóról,...

Mit gondoltok a tetkóról, pircingről, fültágítóról?

Figyelt kérdés

2015. júl. 25. 16:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elég jól tud kinézni, csak nem kell túlzásba esni. Pl tetkónál elmegy egykét motívum de nemár az egész tested legyen olyan. Fültágítónál sem kell alma nagyságú lyuk bele. És piercinggel se biggyeszd tele az egész képedet.

Egy szemöldökpiercing, egy apróbb fültágító, néhány tetkó. Épp extravagáns de nem undorító:)

2015. júl. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem gusztustalanok, engem a hányinger kerülget az ilyesmitől. Jobban öltöztet egy jó napszemüveg, menő ruhadarab, sapka, kalap.
2015. júl. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
18%
Ocsmányak.
2015. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem 1-2 tetkóval semmi gond, persze cska ha nem valami kínai írásjel amiről fogalmad sincs vagy vmi angol szöveg amit coelho facebookján olvastál. Piercing is egy a szemöldökbe vagy a száj 2 szélére még elfér, bár a fültágító szerintem röhejes, de elég sok embernek bejön.
2015. júl. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%

Ha a tetkó a gazdájának sokat mond meg ilyenek, nem csak valami haszontalan szar akkor oké... A piercing az van akin jól néz ki van akin nem, persze csak a kevés.

A fültágító mindenhogyan mindenkin ocsmány.

2015. júl. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Piercing max a köldökbe de csak bombázó csajnak. 10/8-tól felettieknek. Fültágító soha nem jöhet szóba. Pár tetkó jöhet csajnak mondjuk a derekára vagy intimesebb helyek közelébe. Esetleg karra egy kettő kisebb apróság.
2015. júl. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%

Lánynak tetkó csak valami szép dolog, legfeljebb egy-kettő. Piercing is max. ennyi. Ajak, vagy szemöldök. Viszont nekem a több lyukasztásos fül tetszik, mármint a több fülbevaló (bár túlzásba sem kell esni). :)

Pasinak igényes tetoválás jöhet több, kar; hát. Nonfig, fekete minták, vagy valami szépen kidolgozott konkrét dolog is, színesben. Lábon nem tetszik. Pc mehet ajakba, szemöldök, fül. Orrba kérlek ne!

Fültágító a lehető leggázabb és csúnyább dolog, amit valakin is láthatok. Saját vélemény.

2015. júl. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%
fültágitó eszméletlen rosszul nez ki, nincs akinek jól áll szerintem. piercing tud jól kinézni, persze nem akkor ha az ember fején több a fém mint a bőr.. szóval olyan egy kettő. tetoválás bármilyen mennyiségben, szinte minden testrészen jöhet ( vannak kivételek persze :D) , feltéve ha igényes, kreatív és dekoratív az alkotás :)
2015. júl. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem fölöslegesek és csak elcsúfítják az embert. A fülbevaló az oké,(nem fültágító) az nekem is van de abból sem kell 1-nél több a fülbe, legalábbis nekem nem tetszik.
2015. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
54%
A pircing és a fültágító egy fiún undorító.
2015. júl. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!