Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Honnan van a menekülteknek...

Honnan van a menekülteknek pénze Air Maxre meg iPhone6ra?

Figyelt kérdés
Ma végigmentem a Keleti aluljárón és Kb. minden 2. okostelefont szorongatott és olyan cipőkbe nyomja, amilyen nekem sosem lesz. Tisztességesen dolgozó magyar ember vagyok, miért őket támogatja az állam, miért nem az olyanokat, mint én? Nem szeretnék panaszkodni, csak megfordult a fejemben...

2015. júl. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Segítek nem ide menekültek cipőt vásárolni. A híresztelésekkel ellentétbe elég sok menekültnek komoly pénzei vannak, nem azért menekülnek, mert nincs pénzük fizetni a kaját, hanem mert olyan országban éltek ahol egymást lövik az emberek, vagy ahol a vallási vezetők betiltották a mozit, múzeumokat, szórakozóhelyeket a lányaikat meg nem járathatják iskolába, mert nőnek születtek.
2015. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Tessék több ezer eurókat költenek el, hogy egyik országból a másikba jussanak.

2015. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Mivel is támogatja őket a magyar állam?
2015. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
Én se értem, miért kell leszólni azért, mert neki van egy Nike cipője. Ugyanolyan ember mint Te, csak más kontinensről jött. Nem kellene kollektívan buta, semmirekellő parasztnak titulálni népeket, csak azért, mert Afrikából vagy a Közel-Keletről jönnek. Ugyanúgy vannak ott is tehetősebbek és kevésbé jómódúak. Lehet, hogy az országában éppen mérnökként dolgozott vagy az apja neves orvos volt, csak épp menekülniük kellett, mert mint előttem írták, egyszerűen megölték volna őket.
2015. júl. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

Hát érdekes ez, mert hogy csomó biztonságos országon keresztülhaladtak (lásd: Törökország, Szerbia), de nekik egyik se jó: ők nyugatra tartanak. Érdekes, hogy Calais-nál is mennyien próbálnak Angliába jutni. Pedig Franciaországban igazán nem akarja senki lelőni őket. De nekik mégis Anglia kell. Ha valóban olyan becsületesek lennének, nem tépnék el az irataikat a határ előtt, és nem embercsempészekkel hozatnák át magukat a zöldhatáron.

Szerintem sokan csak a szociális ellátórendszer miatt jönnek Európába.

2015. júl. 30. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Na bizonyítékot kérek arra hogy orvosok, mérnökök! Ti libsik is állanóan bizonyítékot követeltek, most ti!
2015. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

5-ösnek és a 6-osnak igaza van!


Egyébként én se értem a libsi (ink. multi-kulti-k) gondolkozását.

Bár igaz ,mit is kellene.


Am ahogy elnéztem a felvételeket......


B+ nekem európai létemre nincs olyan tabom.

2015. júl. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es vagyok


UI: pedig nem vagyok se szegény ,se gazdag.

2015. júl. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Engem nem zavar, hogy van pénzük mármint valamiből biztos át kellett jönniük, engem az zavar, hogy úgy állítják be őket, mintha semmilyük sem lenne, holott tele vannak pénzzel.
2015. júl. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!