Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi értelme van minden kicsit...

Mi értelme van minden kicsit is szép lányt/nőt megnézni?

Figyelt kérdés

Minden haverom ezt csinálja, tegyük fel ülünk a városban egy padon és mutatja a srác, aki mellettem ül, hogy nézd már milyen jó nő, aaaa... Aha, jó, látom, és? Sosem értettem ezt, ez napi szinten is megesik. Én nem csinálom ezt, mert nem látom értelmét annak, hogy legeltetem a szememet. Úgysem látom többet valószínűleg az illetőt és semmi közöm nem lesz hozzá, akkor minek nézegessem? Volt már több olyan este, hogy ismerőseim utaztak buszon vagy vonaton és rám írtak, hogy bámulja őket egy nő.. Most akkor mi van? Velem is megesett már ez sokszor, mégsem foglalkoztam vele, főleg nem írtam meg ezt a haverjaimnak, mert fix, hogy nem érdekli egyikőjüket sem és amúgy is ez olyan, mintha azt írtam volna, hogy lélegzem. Semmi jelentős dolog, nem lettem előrébb az életben, nem ismertem meg senkit. Akkor mi értelme van? Az én szememben senki sem lesz több azért, mert egy lány vagy nő megnézte vagy ő nézett meg valakit.

Elég gyerekes dolognak tartom, ezt a nézelődést, szemlegeltetés, főleg azt, amikor a tudtomra is adják, mert nem érdekel.

Ha én megnézek valakit, mert tetszik vagy engem néznek meg, oké, megtörtént és megyek tovább, de nem szállok el magamtól és nem esek szerelembe, mert nem látok esélyt semmi továbbira.

Ez az én véleményem, lehet én látom hülyén a dolgokat és tök jó dolog ez az egész.. 19F


2015. júl. 30. 15:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen, de nem nyáladzani utánuk.
2015. júl. 31. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!