Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ilyen élet mellett jobb lenne...

Ilyen élet mellett jobb lenne szerintetek is, ha leállnék a számítógépes játékokkal?

Figyelt kérdés

Mivel nincsenek barátaim, haverjaim, és egyedül alig tudom lefoglalni magam, így elég sok időt töltök a gép előtt. Régebben sokat játszottam, aztán csak az internetet használtam javarészt, mostanában újra rászoktam két játékra. Az egyik a GTA 4, de már eléggé unom, a másik meg egy Metin2-s szerver, utóbbi napokban az előtt ültem szinte egész nap.

Jobb, mint hogy itt szenvedek tök egyedül a szobámban és halálra unom magam, de olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy ezzel játszok. Úgy érzem nekem, akinek ilyen magányos, üres életem van, nem a gép előtt kéne élnem. És bár jelenleg a való életben nincs túl sok lehetőségem, mégis inkább a való életre kéne törekedni. Meg ez a játék elég sokszor felbosszant, nem is bízok ott az emberekben.

Nincs rossz hatással rám, ha játszok amikor nincs más amit csináljak?


2015. aug. 2. 16:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Emberi kapcsolataim azért nincsenek, mert nagy nullák a szociális képességeim, nem megy az ismerkedés élőben
2015. aug. 2. 16:58
 2/4 anonim ***** válasza:
Olyan kulturális, formális, azaz megszervezett társaságokat javaslok, ahol lehet barátkozni, akár ismerkedni, mint pl. tánckurzus. Salsa és egyéb táncoknál nagyon jó szokott lenni a hangulat és befogadóak is, ez jót tenne neked biztos. Ha kisebb vagy, azaz 18 év körüli, akkor kérj egy kis pénzt rá a szüleidtől.
2015. aug. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 ez megint egy általánosítós fas**ság. Én jártam okj-re, táncra, falat mászni, konditerembe, mindenkivel pozitív voltam és az ottlétem alatt jól elbeszélgettem, viszont ezek max ismerősi kapcsolatoknak maradtak meg. Melóhelyen szintén ez van.


Akkor keresnek ha kell nekik valami, amúgy meg le sem vagyok sz@rva. Nem érdekli őket az én problémám, de felkapják a vizet ha én nem hallgatom végig az övékét.


Szóval ez a barátosdi nem ezen múlik.

2015. aug. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok testvér! Csak én csaj vagyok.
2015. aug. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!