Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mért hívják a székelyek a...

Mért hívják a székelyek a magyarországi magyarokat táposnak?

Figyelt kérdés
Nem akarok konfliktust csak kiváncsiságból hallotam hogyha lerománozzák őket ezzel vágnak vissza de mit jelent ez náluk mire gondolnak mikor ezt mondják?:D

2015. aug. 10. 17:18
1 2
 11/18 anonim válasza:
51%

Istenem..de baromsagokat irtak neked ossze :3

A tapos kifejezes egyaltalan nincs kapcsolatban a tapon hizlalt allattal.:D

Jelentese inkabb gyoker es ennek szinonimai..

Amugy ismeros helyzet:)

Udv:Karpataljarol..

2015. nov. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk szerintem az is sértő volt, hogy te leírtad a kommentben, hogy magyar vagy, mert a székelyek is azok. Meg, hogy a kultúrátok nem szegény, de az a kultúra a székelyek kultúrája is.


"Amúgy én mindig testvérkét tekintettem a határon túli magyarokra nem is értem mások hogy tehetnek máskép ők biztos tájékozatlanok a történelemben egy kicsit:)

"

Te meg a központozásban vagy tájékozatlan egy "kicsit". Másrészt meg ez egy borzasztóan hülye kijelentés volt, de van egy olyan sejtésem, hogy 13-14 évnél nem nagyon lehetsz idősebb.


De nyilván ez csak azért szúrja így a szemem, mert én pedig vajdasági magyar vagyok.

2015. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20%

12-es válaszoló most mért kellet beleállni szegény gyerekbe?


Mit ártott? A fecebookon is van egy olyan oldal hogy Erdélyi és Magyar humor oldala most akkor ők is megsértették a határon túli magyarokat mert elfelejtették hogy az erdélyi kultúra is magyar?:DD


Francokat:DD Csak egyszerűen így különböztetik meg a magyarországi magyarokat és a székelyeket mert hát valljuk azért egy picit különbözünk.


Látszik hogy a srác is csak a megkülönböztetés miatt írta így amúgy a többi mondatából világosan kiderül hogy erősen a határon túli magyarokkal van nem ellenük...

Meg mért lenne borzasztóan hülye kijelentés az hogy akik nem tekintik testvérnek a határon túli magyarokat azok picit tájékozatlanok a töriben?

Én is mint hazafi a határon túli magyarok bántására az itteni magyarok részéről csak azt tudom elfogadni indoknak ha valaki olyan hülye hogy nem tudja hogy régen az a föld magyar volt és ezért élnek rajta most is részben magyarok:DDD

Meg a románozás hát olyat is csak az tud tenni aki nem tudja hogy romániában nem csak románok laknak mert régen nem ezek a határok voltak:DD

Biztos erre célzott a srác mikor fölhozta törit:D

Akik lerománozzák a székelyeket na azok tesznek borzasztóan hülye kijelentéseket:DDDD.....


Miért kellet neked a bolhából elefántot csinálni?

Én is egész életemben a határon túli magyarokkal voltam harcoltam értük küzdöttem az érdekeikért és nagyon örülnék ha a vajdaságot visszacsatolnák Magyarországhoz csak azt sajnálom hogy a sok jó tisztességes becsületes

okos vajdasági testvéremmel együtt az ilyen tukó emberek is mint te újra magyar állampolgárok lennének...

2016. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
46%
Jézus, nem volt kedvem elolvasni ezt a sok szarságot, amit írtál szóval csak az elejét és végét olvastam el, és csak annyit fűznék hozzá, hogy relax, már magyar állampolgár vagyok. ;) Mint ahogy már kb. a határon túli magyarok háromnegyede.
2016. jún. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
25%

Én nekem nem kell relax én teljesen nyugodt vagyok:D


Ellenben te mond már meg mért vagy ilyen bunkó? Frusztrál valami?


Pedig jobban tennéd ha elolvasnád mert legalább tanulnál belőle és szívhatnál magadba egy kis intelligenciát mert az úgy látom hiánycikk nálad


Te is magyar állampolgár vagy kár...... itt így is elég sok a hülye nem kellet volna még egy ebbe a csodás nemzetbe...

2016. jún. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
6%

Ja és csak hogy ne tudj belekötni én is tudom hogy a határon túli magyarok háromnegyede kettős állampolgár csak én azt nem tartom igazi állampolgárságnak.....

Az embernek egy szíve és egy hazája van nem kettő....

A határon túli magyarok csak akkor lesznek teljes jogi igazi magyar állampolgárok ha visszacsatoljuk őket az anyaországhoz

Csak mint mondtam ezt te nem érdemelnéd meg......

Majd ha okosabb leszel....

2016. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
22%
Jó, jó barátom, legyen úgy, ahogy te mondod. :)
2016. jún. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
0%

Miért tán nem igazam van?:DD

Kicsit elhamarkodtad a dolgot:D


Nem tudsz mit mondani az érvelésemre ezért most úgy próbálsz feltüntetni mint egy hisztis 60 éves bácsikát...hm...okos:DD


Vagy várj tudom lehet te nem is vagy vajdasági magyar csak egy ilyen internetes trollocska aki mások heccelésével tölti az idejét mert neki csak erre van gondja:D


Mindig bedőlök az ilyeneknek mert becsületes természetemnél fogva ösztönből komolyan veszek mindenkit elsőre ha jól játszanak:D


Na mindegy szia remélem még összefutunk itt a gyakorin vagy nem:)

2016. jún. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!