Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha folyamatos...

Mit lehet tenni, ha folyamatosan csak a rosszindulatot kapom az emberektől már évek óta, és nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Akár élőben, akár interneten, mindig én vagyok a szar, aki ha ismerkedni, barátkozni akar a lehető leghamarabb le kell koptatni, akit az iskolában meg kell alázni a lehető legjobban, ki kell gúnyolni, és kiközösíteni. Akit emberszámba se kell venni. Mindenki ott taposott az érzéseimbe bele ahol tudott, érzéketlenül elmondtak mindennek, kaptam már mindenféle rossz megjegyzést az évek során. Utál az egész emberi társadalom, emberszámba se tud venni, és természetes, szinte törvényszerű folyamat, hogy ha valakivel én barátkozni próbálok, annak tényleg minél előbb le kell koptatnia és elneveznie minden rossznak.

Csak ezt kapom évek óta semmi mást, szerintem ez változni se fog már soha, van bármi más megoldás az öngyilkosságon kívül? Mindenkinek jobb lesz ha meghalok én nagyon úgy látom, amikor képtelen az emberiség elfogadni.


2015. aug. 25. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

És mi az ok, amiért bántanak?

Nem lehet hogy túl tapadós vagy barátkozás terén? Ezt nem mindenki szereti, ezért igyekeznek lekoptatni.

2015. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hány éves vagy, ez akár lehet fontos is. Mert ha fiatal vagy, akkor csak olyan cikizés, kinéztek és kész. De ha idősebb, akkor súlyosabb lehet a probléma. Ha felmerül a fizikai tettlegesség, mindenképpen jelezd felnőttnek. (főleg, ha lány vagy) Azt lehet tudni, hogy pontosan mivel aláznak? Lehet, hogy ők észre sem veszik, vagy te vagy túl érzékeny az ilyenekre.

Ilyet pedig ne mondj, hogy utál a társadalom, mert nem igaz.

2015. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!