Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek se normális ez a...

Szerintetek se normális ez a viselkedés már? Tényleg kéne valami segítség a lánynak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit egy férfi eleinte csak szavakkal bántotta, később pedig már meg is verte. De senkinek nem szólt, próbálta sminkkel eltakarni, meg azt mondta, hogy sötétben megbotlott a kutyájában, mert az arc csontján volt egy hatalmas lila folt. És ne szólt senkinek, merthogy úgyse tudnának mit csinálni, félt, ha az apjának elmondja, akkor olyat tesz azzal a férfival, amit később megbánna. A rendőrség meg úgy sem tett volna semmit. És fél, hogy ez a férfi tönkre akarja tenni, mert ő ilyen, őt ez teszi boldoggá. És azt már említettem, hogy van egy kutyája, akit tudja, hogy nagyon szeret, és fél, hogy rajta fog bosszút állni. Séta előtt mindig körülnéz, hogy nem-e vár rá az utcán a férfi, meg ha elmegy otthonról, a kutyát a szobába zárja, nehogy az az ember a levélbedobón valami mérget dobjon be.

Ez tényleg paranoia lenne, mert az ismerősök szerint már az. Nektek mi a véleményetek?


L/19


2015. szept. 9. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Még nem az.


Aki paranoiás azzal nem történik semmi,és oktalanul képzeleg. Ennél a lánynál történt, és ez megrázta, és szerintem ennek a bulinak még nincs vége, mert kiismerte a másik felet.

2015. szept. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
akár reális aggodalom (akadt már ilyesmire is példa a világtörténelemben), akár nem, mindenképp segítségre szorul az említett lány! kérjen segítséget a rendőrségtől és pszichiátertől is.
2015. szept. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A rendőrség úgy sem csinál semmit, ameddig vér nem folyik, a pszichiáter végképp nem, ezt nem is értem. Fél ha följelentené csak még jobban magára haragítaná a férfit.
2015. szept. 9. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!