Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek, ha zsaroló...

Ti mit tennétek, ha zsaroló levelet kapnátok?

Figyelt kérdés
Fent vagyok az fb-én. Kaptam egy zsaroló üzenetet. Aki írta nincs profil képe, semmilyen adat nincs róla. Azzal zsarol, hogy megmondja a barátnőmnek, hogy megcsalom. Egyelőre nem kért semmit. Az van, hogy nem is csalom meg. De hogy honnan jött ez az idióta képzelgés nem tudom. Ti mit tennétek ?

2015. szept. 16. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

1. egy pasitól, aki a csajba bele van zúgva

2. egy csajtól, aki beléd

3. a barátnődtől, mert kíváncsi, mit lépsz erre. Nem bízik benned és le akar buktatni.

2015. szept. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmit se tennék egyébként. max megírnám, hogy " de csak akkor, ha van bizonyítékod a semmire, hajrá"
2015. szept. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Valahogy ki tudnám nyomozni ki küldte az üzenetet ?
2015. szept. 16. 19:45
 4/11 anonim ***** válasza:

4. Te küldted magadnak, csak nem emlékszel rá.


Szerintem mutasd meg a barátnődnek. Csaknem nézne hülyének, hogy valóban megcsalod, és egy ilyen üzenetet megmutatnál, és inkább lássa így, mint tényleg kapjon egy névtelen levelet, és szorongjon.

2015. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"- cicám, valaki fenyeget, hogy megmondja neked, hogy megcsallak, nézd, itt a levél!

- és megcsalsz?

- nem.

- akkor miért kaptál levelet??

- nem tudom

- hááát, én sem. de lehet, hogy igaza van"



és elkezd kételkedni...

2015. szept. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csupán ha egy idegentől hallja, erősebb benne a dolog. Viszont, ha megmutatná, átbeszélik, nevetnek rajta kettőt, és annyi. Kételkedni mindkét esetben fog, egyértelmű, de szerintem tisztább, ha nevetne megmutatod neki ezt, és kicsit meghúzod magad pár napra, míg leül benne is, nem késel el sehonnan, satöbbi.
2015. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jelentsd a facebookon, hogy zaklat.
2015. szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha mindenki így állna hozzá a dolgokhoz, holnapra a magyar párok felét szétszakítanám, a másik fele pedig félelembe élne, hogy mikor kopogok be hozzá egy baseball ütővel, mert 2m magas és kigyúrt vagyok.

Ekkora a komolysága. Ha lehülyéz egy másik autós nemmész haza és szorongsz, de ha lehülyéz egy egyetemi tanár akkor azért elgondolkozol, hogy mi lehet veled a baj.


Kezdj el szórakozni vele, hogy: Jajj b+ most lebuktam, vagy az csak egyszer történt a Zsanival.

2015. szept. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Megmutatnám a barátnőmnek a levelet és biztosítanám, hogy soha nem csalnám meg. Ha nem hisz nekem, akkor meg nem kár érte.
2015. szept. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, hogy látja-e a levelet.


A pasik többsége úgyis képes hazudni, hogy a nő kezében ott a bizonyíték.


Nem azon múlik, hogy megmutatja-e neki, az tény....

2015. szept. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!