Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb életem lenne...

Szerintetek jobb életem lenne ha? (több lent! )

Figyelt kérdés

Szerintetek jobb életem lenne ha törölném magam facebookról és elszakítanám teljes kapcsolatom a telekommunikációval. Úgy érzem hogy a facebook kihat az egészségemre, és lassan az egész életem részévé válik. Elég régóta 3 éve van facebookom és függő lettem. Megérné kipróbálnom vagy legalább megpróbálkozni avval hogy nélküle hogy boldogulok ?

Végleges törlést szeretnék. Ha már csinálom akkor ne csak avval hogy "kijelentkezek" mert úgysem

állom meg.

Előre is köszönöm a segítséget !



2015. szept. 20. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jobb lenne, megpróbálhatod.
2015. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem ez a probléma. az emberekkel kapcsolatban kell lenni. szerintem az a baj hogy ezen kívül mást nem nagyon csinálsz. az nagy baj....
2015. szept. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sajnos így van, és most már tényleg zavar. Eddig nem zavart különösebben, de most új életre vágyom :) Már elindítottam a törlést. ÉS Komolyan jobban érzem magam
2015. szept. 20. 20:42
 4/7 anonim válasza:
Szia! így nem fog menni, hidd el, az alkoholista sem fog leszokni ha rögtön megvonod tőle az italt, lehetséges hogy belehal.Előbb próbálj meg minél kevesebbet felmenni facebook-ra! aztán lassacskán szokj le. töröld a fiókod:)
2015. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Talán nem fog belehalni, ha nem Facebookozhat.:D
2015. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is legszívesebben törölném a fiókomat,de sajnos nem tehetem meg,iskola,osztálytársak miatt vagy pontosabban inkább azért mert ha odaküldik el a megtanulandó anyagot,akkor lemaradnék róla. Szerintem jó döntés ,ha törlöd,mert így legalább elkezdesz majd valami mással foglalkozni 15/L :)
2015. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm :D

Idézet a naplóbejegyzésemből: ,, Első nap, nagyon nehéz. Egyre jobban hiányzik, de koncentrálnom kell a tanulásra. Menni fog úgy érzem, de nem fogadnék pár millióban... De kár feladni... " :D

2015. szept. 21. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!