Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezzel tényleg tapló voltam?

Ezzel tényleg tapló voltam?

Figyelt kérdés

Ma délelőtt anya is én is itthon voltunk. Hajnal óta fájt a fejem. Délig 3 gyógyszert vettem be. Próbáltam mellette pihenni valamennyit.


A szembe szomszéd hangosan bömböltette ugyanazt a számot 9-12 közt. Ekkor átmentem és megkértem rá, hogy kicsit legyen már halkabban. (csukott ablaknál hallottam közbe a szobám nem is arra néz mintha mellettem szólna)

Nekem akkor nem úgy tűnt mintha megbántottam volna, meg én se csinálnék ilyen szituból problémát. (bár én próbálok nem zajos lenni)


2015. szept. 22. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
hát legközelebb mondd meg neki ha találkoztok, hogy nem ellene irányult hogy szóltál neki, csak szarul érezted magad nagyon, fájt a fejed, és már sok volt, hogy mindig ugyan az a szám megy, de ettől függetlenül nem akartad megbántan, és soha nem is akarod... ennyi...
2015. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megkérted normálisan, akkor nem voltál tapló. Ha nem voltál finom, hanem bunkón leordítottad, akkor az voltál.
2015. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Remélem unalmadban írtad ki a kérdést, nem gondolhatod komolyan, hogy az taplóság, ha megkérsz valakit, hogy ne bömböltesse hangosan a zenéjét, főleg manapság, amikor rengetegen dolgoznak több műszakban, illetve kiváló minőségű vezeték nélküli fej- és fülhallgatókat lehet kapni. Ha olyan kis érzékeny lelkű a szomszédod, hogy ezen megbántódott, akkor még jót is tettél vele, mert eddig szegénykém magától biztosan nem gondolta, hogy zavar másokat a hangos zenéjével, de akkor most már tudja ezt is.
2015. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!