Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki volt az az elme beteg aki...

Ki volt az az elme beteg aki kitalálta a világ végét?

Figyelt kérdés
Már 2012 december 12. re vagy mikorra ígérték de most hogy eltelt 3 év még 2015 ben sem következett be ebből is látszik hogy mekkora baromság.

#Agybaj-nagybaj
2015. szept. 25. 13:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden évre jut vagy 100 világvége. Előbb-utóbb úgyis bejön:D
2015. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A maják.
2015. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még a maják előtt az atlantisziak
2015. szept. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De hogy találhattak ki ilyen hülyeséget?
2015. szept. 25. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
Messze volt még ez a dátum. Én is kitalálhatnám most, hogy 5012-ben lesz a világvége, nekem akkor már úgyis mindegy.
2015. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem azért mondom, de tegnap egy aszteroida csapódott be valahol Amerika környékén a világvége-hívők szerint. Sőt, állítólag októberben is végünk lesz.
2015. szept. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Már a középkorban és jóval azelőtt is voltak világvége jóslatok, akkor meg még nem éltem, úgyhogy nem tudom, ki volt az első, aki kitalálta. :)

A 2012-es meg most jut eszedbe? Eddig vártad? :D

Egyébként a maja naptár félreértelmezéséből ered.

2015. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden évben világvége van, akik a világvégét hirdetik mindig más-más forrást hoznak fel mentségül. Egyébként volt már olyan is, hogy egy évben kétszer is volt világvége, de az a vicces, hogy még mindig élünk. Én 2012-ben szórakoztam legjobban az olyan hülye embereken, akik földalatti bunkert építettek és várták a világvégét. :D
2015. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!