Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit jelent nektek az a szó,...

Mit jelent nektek az a szó, hogy változás?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 12:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehetőség.
2015. szept. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent. Lehet jó vagy rossz. Van, amikor vágyom rá, van, amikor félek tőle. Van, amikor szükséges, de van amikor az jó, ha nem változnak bizonyos dolgok.
2015. szept. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem általában félelmet. Én olyan vagyok, hogy ami dolog bejött, azon ne változtassunk. A változás pedig lehet pozitív és negatív is. Szóval akkor inkább maradjunk a réginél :D


Persze nem minden dolognál van így, meg hát ugye jó dolog is kisülhet az egészből... attól függetlenül nem vagyok oda érte.

2015. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rosszat!
2015. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sátorra ráönteni a krumplipürét.
2015. szept. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyan azt mint barmi mas,lehet valami ujat,lehet valami rosszat, motivalciot adhat vagy vehet el.Jelenthet frissitest is.
2018. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Belátás (nem úgy mintha elhúznád a függönyt hogy beláss, hanem mikor például belátod, nem neked volt igazad).
2019. júl. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!