Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki vigyáz magára...

Ha valaki vigyáz magára lehetséges lehet, hogy sokkal fiatalabbnak nézzen ki az arca a koránál akár 40 felett is?

Figyelt kérdés

Gondolok most arra, hogy 40 évesen kinézhet valaki mondjuk 25-nek? Különös hangsúlyt fektetve az arcára. Az érdekelne inkább.

Tegyük fel, hogy soha nem jár szoláriumba, nem napoztatja agyon magát, nem nézett már ki kamaszkorában egy kiélt kiőregedett k..vának. Nem fullasztja meg a bőrét vastagon bevova alapozóval, nem festi vastagon magát csak módjával, eleve fiatalabbnak nézik valamivel a koránál. Nem cigizik, nem alkesz, nem drogozik, nem tőmi tele magát egézségtelen kajákkal, nem hízik el. A szülei is fiatalosak.

Az ugye tény, hogy idővel a bőr megereszkedik, veszít nedvességtartalmából, emiatt megjelennek a ráncok, és eleve öregebbnek fog tűnni emiatt. Akár az összeaszodt gyümölcsök.

De elkézehető, hogy ekkora külömbség alakuljon ki a valódi kora és aközött amennyinek tűnik? Vagy csak ilyen 5 évekkel lehet dobálózni?

Ami még nagyon sokat számít, hogy kit mennyire visel meg az élet persze.


2015. szept. 29. 15:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

25-nek? Nem.

30-nak inkább, de ez főleg genetika kérdése. Nézd csak meg a japán nőket.

2015. szept. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ez alapvetoen genetika. Nyilvan el lehet rontani a tested, de megovni nem lehet ugy ha nincs megfelelo genetikad.


Hiaba vigyazol amennyire tudsz, ha olyan az adottsagod, akkor 40 evesen 50nek fogsz kinezni.

2015. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tanárom egyetem, 25-26nak saccoltam, aztán volt nagy meglepődés mikor mondta hogy 2 gyereke van és 38 éves, szóval lehet :) Viszont hozzátartozik, hogy nem csak az arc számít, mert ő fiatalosan is öltözködik meg beszél meg a hozzáállása satöbbi tehát "karban tartja magát"
2015. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, engem így 30 évesen rendszerint 16-17 évesnek szoktak tippelni, úgyhogy ebből kiindulva 40 évesen fogok kb. 26-27-nek kinézni. XD
2015. szept. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Igen, lehetséges!

Bizony, elképesztően sokat számít az életmód! Épp, ahogy írtad: minden "mű" dolog mellőzése (smink 0, szolárium 0, mű ételek 0), pia/cigi/kábszer 0!


Sok tiszta víz, sok zöldség, gyümölcs, ezek mehetnek!


Nem számít, hogy anyu-apu fiatalos-e, hiszen, ha ők mondjuk alkeszkedtek, cigiztek, szemét kajákat ettek, akkor az meg fog látszani rajtuk, de a gyereken nem, ha ő tiszta életmódot folytat!


(Kivéve persze, ha az anyuka várandóssága alatt is nyomta a káros anyagokat.)


Nem csak 5 évvel lehet fiatalabbnak kinézni, 15-tel is!

(Pl. van, akinek már 30 éves korára kipotyog az összes foga, de ez egyáltalán nem törvényszerű!)


Nekem ismerőseim között voltak alkeszek, dohányosok, szegénykék, rákosak lettek, abba haltak bele.


Ugyanakkor nagymamám, aki sosem dohányzott, nem piált, viszonylag kiegyensúlyozottan táplálkozott (semmi kiugró, lehetett volna sokkal jobb, egészségesebb étrendje is), látványosan sokkal jobban van, mint akik cigiztek, ittak.

Ez csak 1 példa arra, hogy fontos az, hogy mit viszünk be a testünkbe.


Ha fiatal vagy, most legyen eszed, nézz körül az ismerőseid között és lásd meg, mi az a példa számodra, ami NEM követendő!

Hihetetlenül nagy eredményeket lehet elérni!

2015. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ebben azért genetika is számít.

Persze jó, ha nem égeted el az arcodat, az lassítja a ráncosodást. De a smink nem feltétlenül árt.

Van ismerősöm, aki dohányzik és közel az ötvenhez bababőre van.

2015. szept. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
Elképzelhető, hogy például valaki cigizik, de sportol vagy nagyon kiegyensúlyozott lelkileg - ez utóbbiak is sokat számítanak, így is lehet szép a bőre, de szerintem az, hogy vki fiatalnak látszik, nem csak a szép bőrön múlik, hanem az összképen. És hát igazából aki fiatalnak néz ki, valószínűleg egészséges is - ez inkább a fontos.
2015. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az arcborom nagyon szep egyetlen kis rancom van a szam mellett de max 10 evvel latszom fiatalabbnak mert eleg dundi vagyok alkaltra. Ha vekonyabb lennek akkor nyugodtan 15 evet letagadhatnek.
2015. szept. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát figyelj ! Láss csodát ! 40 éves férfi vagyok és max. 25-nek néznek sokan ! És nem táplálkozom egészségesen, iszonyat mennyiségű kolbászt , édességet zabálok. Iszonyat mennyiségű alkoholt fogyasztok (minimum napi 1 üveg Hubertus + 1-2 sör ) . Se egy ránc, se semmi az arcomon, max. 26 évesnek néz mindenki, ami már kifejezetten zavar és irritál, idegesít. Bárkit agyon tudnék már ütni emiatt. Rengeteg alkoholt iszok , hogy öregedjek, de SEMMI HATÁS ! Baba arcom van, stb. Ráadásul van egy kisfiam is, akit az öcsémnek néznek, össze súgnak a hátam mögött.


Már-már az őrület határán vagyok ,elhihetitek, bárgyú testben kell élnem 40 évesen is, ez ISTEN VERÉSE !!!!!!!! Nekem senki se mondja, hogy ez MAJD jól jön. Faszt jön jól, ez már a megaláztatás CSÚCSA, mindenhol mindenki letegez, hülyének néz, komolytalan kis kölyökként kezelnek, a francba már

2015. okt. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mutathatnál egy fényképet magadról. És a gyerkőcről is, hogy össze tudjunk hasonlítani benneteket.


Hozzáállás kérdése egyébként, ki mit hogyan fog fel, él meg.


Vannak, akik idősebbnek szeretnének kinézni, mások fiatalnak; én az egészséges külsőre szavazok. :-)

2015. okt. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!