Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Te befogadnál egy 18 éves...

Te befogadnál egy 18 éves hajléktalan fiút?

Figyelt kérdés

A szüleimtől muszáj eljönnöm nemsokára (Azt most ne részletezzük, hogy miért).


És arra gondoltam, hogy este bekéretőzök öregekhez, hogy hadd aludjak ott.


2015. okt. 5. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért öregekhez???????
2015. okt. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

A szüleid képesek lennenek kirakni teged az utcára?

Hat mat bocs de ez sem a Te sem az ő részükről abnormális.

2015. okt. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szüleid es a te részedről is abnormális*

Elrontottam.

UI.: A mai világban sztem nem soke ment alad aki beengedne a hazaba egy vadidegent. Mindenki félti a cuccait, hazat, családja életét. Senkire nibcs rairva, hogy gykkos, tolvaj, terrorista stb.

2015. okt. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet pontozni, de én biztos hogy nem!


Nem ismerlek, nem tudom hogy ki vagy + a mai világban inkább gondolnám azt, hogy ki akarsz rabolni, vagy valami ilyesmi, mint hogy tényleg segítség kellene.


+ azért valljuk be, kinek hiányzik egy vad idegen a házába, elég kellemetlen lenne a házigazdának is

2015. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem.
2015. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Barátokhoz/egyéb rokonokhoz nem tudsz költözni? Még mindig jobb mint vadidegenek házába. Közben keresel akármilyen munkát és még fizetsz is esetleg bérelsz egy szobát aztán valahogy talpra állsz
2015. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem.


1-2 estére sem, mert ki tudja mikor rabol ki, vágja át a torkom, bármi eltűnik, akkor többet nem látom.


Hosszabb távon meg aztán szintén nem, főleg ha nem fizet, meg amúgy sem akarok egy idegent kerülgetni.

2015. okt. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, én is gondoltam erre.


Azért öregekhez, mert ők egyedül élnek általában, ha meghalt a férjük például, és akkor kevésbé zavarnám őket...

2015. okt. 5. 20:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Tehát nem zavarnék senkit sem rajta kívül..
2015. okt. 5. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni és bérelj egy szobát! Senki nem fog téged ingyen befogadni, nem vagy te kóbor kutya, hogy jajszegényke, nem ő tehet róla, hogy az utcán végezte...
2015. okt. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!