Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy huszonéves fiúnak/férfinak...

Egy huszonéves fiúnak/férfinak bátornak, keménynek, életerősnek, kitartónak és határozottnak kell lennie?

Figyelt kérdés
A huszonéves fiatalok ilyenek általában?
2015. okt. 9. 17:17
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Tök mindegy, milyenek általában, ha nem vagy ilyen, nem kell ilyennek lenni.
2015. okt. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen .

Mert amit most nem teszel meg azt 40évesen már nem fogod tudni bepótólni.

2015. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

#2.-es vagyok .

De ez az én felfogàsom.

23 F

2015. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Isnernie kell önmagát,a többi ebből ered. Kirartónak mindenkinek kell lenni,mert rögös az élet.
2015. okt. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kellene, de a zome nem ilyen.
2015. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hanem milyenek?
2015. okt. 9. 17:47
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem egy huszonéves fiúnak kéne ilyennek lennie, hanem minden felnőtt nőnek és férfinak.
2015. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam ilyen, 27 éves. Nem nevezném fiúnak, mert nevetséges lenne, de elég lusta.
2015. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem ilyenek, de jo lenne.

En legalabbis ezeket a tulajdonsagokat is keresem egy ferfiban.

De inkabb a kozeli 30-as korosztaly kozott, mert egy 20 ev koruli srac azert meg nem nott fel teljesen. (Tisztelet a kivetelnek persze).

2015. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van olyan, amit rálehet húzni egy adott csoportra, hogy ilyennek kell lennie. Akkor elég egyforma lenne mindenki. Szimplán jó embernek kéne lenni.


Az más kérdés, hogy ha valaki huszonévesen nem tud kitűnni valamivel, akkor általában szomorúbb az élete. Egyetemen vagyok és jó pár emberkét tudok, aki nem határozott, férfias, kemény, stb. és többet szomorkodnak, őrlődnek a dolog miatt.


A bátorság nem árt a csajozáshoz. A keménység ahhoz, hogy ne alázzák meg. Az életerő a nehézségek leküzdéséhez, a kitartás is. A határozottság sem árt a célok eléréséhez.


De ezek sokszor relatív dolgok. Pl. ismerek olyat, aki kitartóan szenved az egyeteme, mert csak azért is megakarja csinálni a szakot, hogy bemutasson vele az apjának. De gyűlöli, amit tanul. Dolgozni sem akar majd a diplomájával. Az ilyen kitartásnak pl. semmi értelme.

2015. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!