Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elhagyott orvosi alkalmassági?

Elhagyott orvosi alkalmassági?

Figyelt kérdés
Jogosítványhoz csináltattam orvosi alkalmasságit 7200 Ft-ért, még a gyakorlati rész előtt leadtam az autósiskolában, viszont, most is kéne az okmányirodába, hogy a jogsit megkérjem. Már nem emlékszem, de kapnom kellett saját példányt belőle? Ha nincs meg mit tegyek? Háziorvos kiállít másikat ingyen?

2015. nov. 12. 17:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én nekem az autósiskolába csinálták az alkalmasságot benne volt a tanfolyam árában. Nekem az autós suli direkt a forgalmi vizsga után adta ki hogy véletlenül se hagyjuk el. Bár egy ismerősöm külön csináltatta meg, autós iskolában leadta, de volt neki belőle másolat azt elhagyta, az autós iskolába betelefonált és mondták hogy másnap mehet érte, de mivel azt is elszórta valahol így újat kellett csináltatnia, a háziorvosa mondta hogy az nincs ingyen akár tetszik akár nem. Az üzemorvosnál is mondták hogy újra kell fizetnie érte sajnálják de ez van.
2015. nov. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Autósiskolában meg kell lennie, kérd vissza vagy kérj róla másolatot.
2015. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!