Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? Szerintem ez nem normális viselkedés

Figyelt kérdés
van az egyetemen az évfolyamon egy lány aki nagyon furcsa. egyrészt nem jár be órákra mégis jó jegyei vannak. emellett cigizik, de alkoholellenes. egész nap olyan fejet vág mint egy zombi.... olyanokat hallok róla, hogy a barátjával meg egy másik lánnyal hármasban szexeltek
2015. nov. 28. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista, éli az életét. Mi ebben a gond? Tanulhat anélkül is hogy órára járna, ha tudja hogy mi az anyag. A cigi és az alkohol nem feltétlenül jár együtt (nálam pont fordítva van, cigiellenes vagyok, de a piát nem vetem meg). A zombi fej.. Hát nem tudhatod hogy mit csinál ha nem jár be órára. Lehet dolgozni jár, vagy tanul azokra az órákra amikre nem jár, vagy komolyabb. Illetve egy hármas szex után.. :D Ami meg ezt illeti nem kell minden pletykának hinni.


Szerintem csak egy átlag egyetemista, aki kicsit elengedte magát. Amíg nagyobb gond nem lesz, nem érdemes ezen parázni

2015. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mi van, irigykedsz?
2015. nov. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Inkább Te nem vagy normális! :)

Alig jár be órákra, mégis jó jegyei vannak.Nem mindenki olyan, hogy tojik a tanulásra, s csak akkor tudják megérteni ha valaki a szájukba rágja.

Ha tehetném Én se járnék be, hiszen otthon is tudok tanulni. Több időm van rá, és nem fáraszt le az iskola. Így sokkal gyorsabban haladnék.

Gondolj bele: Most elmész suliba, hazaérsz és tanulsz.

Ha odafigyelsz az órán akkor elfáradsz, és annak ellenére otthon még mindig tanulsz.

Ha otthon vagy megtanulsz, és a sulis időt fordíthatod másra. S tanulás előtt nem vagy lenullázva szellemileg.


Cigi ellen semmi bajom, az alkoholt elítélem.

A cigi nem változtatja meg az ember, nem módosítja a tudatot. Nem lesz tőle baleset, sem bántalmazás, stb. Az mindenkinek a saját dolga, hogy magával mit tesz!

Ha iszol, akkor okozhatsz balesetet és akkor már más életével játszol. Lehet belőled alkoholista és akkor tönkreteheted a családod(feleség,gyerek) életét is.

Szóval azért van különbség a kettő között.


Zombi fej vágás.. elég unalmas életed lehet ha ilyeneken megbotránkozol. :D

A gruppen meg miért rossz? Talán valami bekövesedett ősember vagy már ilyen fiatalon?

Fiatalság lényege pont az, hogy csináld azt amit élvezel amíg megteheted.


Amúgy a reális kép: Valami családi gondja lehet a lánynak amit nem köt az orrotokra. Talán sokat dolgozik. (Nem jár be órára) Ha hazaér tanul és sokáig fent van. Így fáradt napközben (zombi fej).

A pletyka meg azért van, mert nem ismeritek.

2015. nov. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semmit. Ha tényleg nem lenne normális, az se zavarna, de amit leírtál, abban semmi rendkívüli nincs.
2015. nov. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én se jártam be előadásokra, túl lassú volt nekem. 1,5 óra alatt gyökketővel végigvettünk 20-40 diát, amit 5 perc alatt értelmesen végig olvas az ember, utána meg tud mást tanulni. A vizsgasoroknak meg sokszor közük nincsen az előadás diákhoz.
2015. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Fáj?
2015. nov. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyen kerdest teszel fel egyetemistakent? Mit erdekel egy olyan ember, akit nem is ismersz?

Hany eves vagy? 12?

2015. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!