Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem furcsa, hogy...

Csak szerintem furcsa, hogy már így is túl sok ember van a Földön, mégis kb. mindenki szaporodni akar?

Figyelt kérdés
Senki nem gondolkodik globálisan, pedig az lenne a normális, ha minél kevesebb gyerek születne már. Ehhez képest, lombikbébi programok vannak, meg miegymás. Még annak is elintézik, hogy szaporodjon, aki egyébként nem tudna. Ha valaki annyira akar gyereket, és tényleg nem önzésből, az miért nem fogad örökbe? Jó, persze, ez nem ilyen egyszerű, mert akkor jön az, hogy "ki fogja fizetni a nyugdíjadat", Hát igen, de az emberek többsége nem azért vállal gyereket tudtommal, hogy fizesse a nyugdíját. :D
2016. jan. 17. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Globálisan tényleg túl sok ember van.

Viszont lokálisan nézve, Magyarországon népességfogyás van.

2016. jan. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

nem furcsa

Hitler a zsidókat irtotta, Sztálin mindenkit, ma pedig azt próbálják összeokoskodni, hogy ki a keverék és ki a fajtiszta humán egyed

A "keverékeket" elüti egy autó véletlenül, vagy véletlenül agyoncsapja az áram, hirtelen szivroham ilyesmi

Jól jönnek még a polgár ás vallási háborúk amik mindegy hol vannak de az biztos, hogy valamelyik oldalt amerika támogatni fogja fegyverrel (a valóságban azért, hogy jobban menjen a népirtás lásd ISIS) és mindenféle beavatkozás nélkül végignézi, hogy mészárolnak le szabadon több százezer embert

Bizony hát ez a helyzet

Szerintem meg okosabb lenne ha már alapban sterilizálnák a férfiakat és a nőket a kórházban olyan területeken ahol túlnépesedés van, mint később megölni őket

2016. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Össszekevered a szezond a fazonnal!


A túlnépesedés oka nem az, hogy MO-on valakinek esetleg három gyereke van, hanem hogy a fejletlen államokban 10-15!


OTT gond a megélhetés, márcsak azért is, mert nem termelnek, csak várják a segítséget a fejlettebb területektöl, ITT meg az a gond, hogy a népesség nem elég a gazdaság fenntartásához.


Emmellet az ödökbefogadás sem egyszerü dolog, met sokkal kevesebb (egészséges) örökbefogadható gyerek van, mint amennyire igény lenne. Ezen kivül a legtöbb ember számára a saját gyerek egész más, mint egy idegent magához venni.

2016. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Demográfiai kutatások szerint a népességnövekedés négy szakaszra osztható. Az első szakaszban a születések száma nagy, és körülbelül azonos a halálozási aránnyal. A népességnövekedés lassú, de van, hogy népességcsökkenést lehet tapasztalni, és az átlagéletkor körülbelül 30 év körül van. A második szakasz magasabb szintű társadalmi fejlődést igényel, például az ipari forradalom jó kiindulási alapul szolgált erre, jobb orvosi ellátást és élelmezést tapasztalunk, aminek következtében csökken a halálozás, míg a születések száma magas marad. Ez rohamos népességnövekedéshez vezet. A fejlődő országok nagy része ebben a szakaszban van ma. A harmadik szakaszban a csökkenő halálozási arány mellett a születések száma is csökken, a népesség gyarapodik ugyan, de lassabban. Ez figyelhető meg a legtöbb fejlett országban. A negyedik szakaszban a lakosság száma csökken vagy stagnál, mivel csökken a születések száma, és nem éri el a halálozások számát, vagy esetleg azzal azonos lehet. Mivel A Föld népességének a nagy része a második fázisban van napjainkban, tehát a népesség ugrásszerűen növekszik.


Egyébként már Marx is megmondta, hogy a kapitalista társadalom imádja a népességnövekedést, mert minél több szart tud előállítani minél kevesebb bérért, és azt minél több embernek tudja eladni.


Attól, hogy pl én nem vállalok gyereket nem lesz kevesebb lakosa a földön, mikor pl olyan fejlődő országokban, mint India, ahol a fogamzásgátlás, a nők oktatása nincs toppon ontják magukból a gyereket. Egy nőt, egy embert se kényszeríthetsz arra, hogy ő ne szüljön, mert x-ezer kilométerrel arrébb egy nőnek túl sok gyereke van.

2016. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

már pedig muszáj lesz belemanipulálni a dolgokba ha nem akarjuk, hogy kimerüljön a Föld és meghaljunk mindannyian

Én a sterilizálás hive vagyok

2016. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
2017. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert balfszok. Gyerekes emberek 60-70%a nem is akart gyereket, csak “becsaúszott”, megszülte oszt lehet verni.

Rengeteg GYEREKOTTHONOS szül, 14-15 évesen, a babákat már tényleg nem tudják hova rakni..

Meghát ugye a sok kedvezmény a gyerekeseknek. Vagyis azoknak akik szülnek, de ha megvan a gyerek, már érdekes módon mindenki szrik rá...


Na mindegy, én biztos nem szülök, mert nem szeretem a gyerekeket, nem tudnám szeretni stb...

2019. okt. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
magyarországon is pont az a réteg szaporodik akik számára se az állam sem pedig az ingatlanfejlesztők nem építenek otthont.Úgyhogy a világvezetői többek közt ily módon is probálják fékezni visszafogni a szegénz réteg általi népszaporulatot meg még számos más egyéb módon például a munkalehetőségek csökkentésével élemiszerárak üzemanyag árak energia árak stb emelésével ,gyógyszerhasználati kedvezmények támogatásával ,kábitószerhasználat,fegyvertartás, engedélyezésével, szenvedély beteg alkoholisták szupportálásával stb stb
2023. jún. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2/8 anonim Csak hogy tudd.Az iparilag előállított multi élelmiszer hypermarketekbe található feldolgozott mű élelmiszerekbe már benne vannak a meddőséget okozó vegyi anyagok.
2023. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!