Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz, ha a barátnőm a halott...

Gáz, ha a barátnőm a halott testvére ruháit hordja?

Figyelt kérdés

Meghalt a barátnőm ikertestvére és odaadták neki a ruháit, hogy neki tette el....és most hordja őket. Hiába mondom neki, hogy ne hordja akkor is hordja és már nem is vesz fel mást és ha rászólok elkezd üvölteni, hogy nehogy már én mondjam meg mit vesz fel.

Mit lehet ilyen esetben tenni? Vagy nincs ezzel baj csak én vagyok hülye?



2016. jan. 19. 09:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Te vagy a hülye!!!!

A halott testvérét így gyászolja,én elfogadnám!!!

Szedjél xanaxot!!!!

2016. jan. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne hordhatná?

Amiatt aggódsz, hogy csak azért hordja, mert így közel érezheti magához a testvérét? És ha ez így is van az miért baj?

Neked mi a bajod azzal, hogy ő az ő méretének megfelelő, neki tetsző ruhákat vesz fel, amik történetesen a testvéréé voltak, aki sajnos meghalt? Mi ebben a rossz? Ha már meghalt valaki akkor minden cucca menjen a tűzre, vagy senki ne nyúljon a szekrényéhez?

2016. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lenne különös ha abban halt volna meg. De komolyan, mi baj lenne ezzel? A testvére meghalt. Rohadt szar érzés lehet. Gondolj bele! Neki ez is a gyász része. Úgy érzi így nem engedi el és nem felejti el. Túl lendül rajta, csak haggy neki időt. A ruhákra meg ne szólj véletlen se semmit. Ha azt mondod de jól áll akkor sírás lesz, ha azt mondod vegye le akkor meg veszekedés. Erről ne is vegyél tudomást. Próbáld finoman elterelni a gondolatait bármivel, az a lényeg, hogy ne érezze kényszernek és lássa, hogy segíteni próbálsz. Így hamarabb túl jt ezen.
2016. jan. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy nincs ezzel baj csak én vagyok hülye?"


IGEN, egyértelmüen TE VAGY a hülye!


Ezzel nincs semmi gond, hoyg azokat a ruhákat (is) hordja!!!!

2016. jan. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmit ne tegyél, és ne is mondd neki többet.
2016. jan. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom, de szerintem szerencsétlenség
2016. jan. 19. 10:07
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a szerencsétlenség, hogy meghalt a tesója. Nem mondod, hogy azért veszekszel vele, mert babonás vagy?!
2016. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Mikor megtudtam hogy anyám elajándékozta apám ruháit teljesen berobbantam...van ami megmaradt és Én hordom itthonra.Képzeld magad a barátnőd helyére, ikrek között nagyon szoros a kötelék, mondhatsz neki bármit, felesleges.Ellenben magadon csiszolhatnál mert elég érzéketlennek tűnsz!
2016. jan. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Kérdező te egy neveletlen bunkó vagy, semmi együttérzés nincs benned. Örülök hogy nincsenek olyan barátaim mint te! szégyen hogy ennyi eszed van.. nem vagy igazi barát. Csak egy felszínes bunkó majom. Ne félj, majd veled is kib4sz az élet és megtudod hogy nincs mindig kolbászból a kerítés. Adja az ég hogy akkor majd egy olyan s3ggfej lesz melletted mint amilyen te is vagy. Nem elég hogy az élet pofán b4ssza az embert, te még bele is rúgsz a földön fekvőbe. Gratula.. anyád büszke lehet rád! fú de felb4sztad az agyam...
2016. jan. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább támogasd őt érzelmileg és ne abba szóljál már bele hogy mit vegyen fel. Ha ő így érzi jobban magát akkor hordja.
2016. jan. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!