Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy nézett ki...

Szerintetek hogy nézett ki jobban?

Figyelt kérdés

[link]

vagy

[link]

dklajfjopkaopgkg imádom



2016. febr. 13. 14:18
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
A sok ecsetfejű majomra is mondhatnám hogy melegek.. ahogy kinéznek. Plusz ahogy játszák magukat, hogy milyen menők. Kis szar tizenévesek lehettek, akik írják hogy meleg. Szart sem tudtok róla.. Inkább húzzatok vissza tanulni, ne az utcán lógjatok egész nap. Mert nem lesz belőlettek semmi.. látszik hogy a szintetek egyenlő egy óvodáséval. Komolyan, akikkel én talalkoztam mind 16 eves kis szarfeju kocsog volt , aki ilyeneket mondtott. Feltekenyseg-vegtelensegig.
2016. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem ő szokott a blaha aluljàróban kéregetni?
2016. márc. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Harry mindenhogyan jól néz ki. Lehetetlen választani, hogy hol nézett ki jobban, mert mindenhol asdfghjklévfhbgeuwij. T_T


A sok nyomoréknak meg üzenem, hogy basszák meg magukat. :) Vagy adok lapátot, ássátok el magatokat. Nem is ismeritek őt, szóval ne ítéljétek el. Ő se ítélne el titeket. Ha neki ez tetszik, akkor így fogja hordani a haját. Vagy ahogy akarja.

2016. ápr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
1.
2016. ápr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 mira007 válasza:

nekem az 1. kép jobban tetszikés nekem harry röl ez a véleményem : Szerintem Harry Styles egy kedves fiatal ember ,lehet hogy nem tökéletes de szerintem egy két fiú példát vehetne róla és akik nem ismerik azoknak is inkább azt mondanám hogy inkább ismerjék meg.Olvastam az alábbi kommenteket és őszintén szégyen

aki úgy alkot valakiről rossz véleményt hogy utána se néz milyen egy jó ember , igen vannak hibái mint ahogy mindenkimásnak. És szerintem az se baj ha egy fiú ad a külsejére mint pl. ő én nem vetem meg azért hogy csinosan öltözködik mert sokaknak ez a baja hogy hogyan öltözködik és szerintem a haja is jó (mondjuk a hosszú haját én se szeretem de legalább neki jól) áll és egyátalán nem meleg. Ő egy olyan ember aki sokat mosolyog és próbálja jól érezni magát ebben a borzasztó világban. És attól hogy már volt több barátnője is nem feküdt össze az összessel mert ö nem olyan ember akinek csak egy éjszaki kalandra kéne egy barátnő meg egy embernek a mai világba próbál ismerkedni és megtalálni a hozzá illő társat és a zeniben sem énekel ilyenekről ilyen egy éjszakás kalandokról mint pl más Justin Bieber .Össze lehet hasonlítani Jusin meg Harry dalait meg még lehetne sorolni az ilyen ocsmány dalokat amibe csak valaki arról énekel hogy neki a lány csak az ágyba kell .Én még sosem hallotam Harrynek olyan dalát amiben erről énekelt volna ő az eggyetlen rendes énekes aki még soha ne énekelt ilyen dolgokról ami számomra gyomorforgató.Úgyhogy én harry nek azt kívánom hogy térjen meg Istenhez és hogy kövesse őt mert ő az örök élet és ha öt követi tökéletes lesz . És aki Harryt csúfolja és elmondja mindenfélének anélkül hogy utána ne nézne mit is tett emberekért vagy hogy egyetlen olyan dala nincs ami gyomorforgató az ne alkosson róla véleményt mert csak leégeti magát az internet előtt hogy annyi esze nincsen hogy utánanézzen ,inkább csak úgy kinézetre alkot véleményt az az ember ne várja hogy én is jó vélemény fogok róla alkotni . Én szeretem Harry t és nem azért ahogy kinéz hanem ahogy viselkedik mert lehet hogy helyes de mégis csak egy embernek a belső tulajdonságait lehet a legjobban értékelni .

2017. aug. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!