Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Régen minden jobb volt?

Régen minden jobb volt?

Figyelt kérdés

Ti is érzitek néha azt hogy régen minden jobb volt?:) Bár még csak két éve fejeztem be a középiskolát,mégis visszamennék,mivel az az időszak,vagy még a suli utáni első évem jobb volt mint most.

Ti is vagytok így?:) Milyen korszakot élnétek újra szívesen?:)


2016. febr. 25. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Nem. most sincs probléma, rengeteg lehetősége van az embernek.
2016. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Az idő mindent megszépít.

Van, ami régen jobb volt és szívesen gondol vissza rá. De van, mai most sokkal jobb.

De meg kell próbálni mindig az adott időszakot kiélvezni, mert utólag már nem lehet.

2016. febr. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem még sose volt oylan korszakom, amit szivesen újraélnék. Kisgyerekként olyan korlátokat szabnak a felnőttek, hogy alig lehet kezdeni valamit magaddal. Az általános iskola egy borzalmas időpocsékolás volt. A középiskola szintúgy, csak addigra megromlottak az emberi kapcsolataim is, a középsikolai oktatásnak alig van értelme, nem volt pénz, nem volt semmi. Az egyetemnek nekifutottam, de egy félév után abbahagytam, mert nincs rá elég pénzem. Egyetem idejére a kapcsolataim effektíve nem voltak, és most jönnek az elvárások, hogy kezdjek valamit magammal, dolgozzak, keressek munkát.

Visszagondolva szopás az élet, amióta az eszemet tudom. Nem mennék vissza sehova eddig és nem várom a jövőt.

2016. febr. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Blade Bone ***** válasza:
58%
Visszamennék az emberiség kezdetéhez és rendetb..nék, ha már a sok buta képtelen volt rá. Nem tetszik amit művelnek itt ezek a vezetőnek kikiáltott s..ggfejek, akik ahelyett, hogy gyerekkorukban a szőnyegen többet játszottak volna, most felnőtt korukra teszik ezt húsvér emberekkel.. Ez az élet ami most van, egy nagy vicc!
2016. febr. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen értelemben ez nagyon személyiségfüggő.

S persze mindenkinek máshogy alakul élete.

Nekem folyamatosan egyre jobb saját nézőpontjaimnak.

2016. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Én szívesen mennék vissza 2009 és 2010-be
2017. ápr. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen időintervallumban nézzük. A '90-es, korai '00-es éeveket, amikor divat volt beszólogatni, belekötni vadidegeneknekbe az utcán? Amikor menő volt a prolis bizalmaskodás, sértegetés, a mindenbe beleszólogatás. Na, azt kösz, inkább nem kérném vissza! :D A korai '10-es éveket (2011-2014) viszont simán! Nekem nagyon bejött az a korszak.
2018. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 ezzel pontosan én is igy vagyok
2020. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én mondjuk amelyik évre vissza mennék az 2009-2012 mivel akkor történtek velem a legjobb dolgok :)
2021. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én vagyok a hatodik válaszoló

Hát mostmár arra az időpontra mennék vissza, amikor ezt kiírtam

2021. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!