Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfiak, melyik a legkevésbé...

Férfiak, melyik a legkevésbé sértő megoldás?

Figyelt kérdés

Bejön egy ismeretlen nő, elhívod kávézni/inni/elkéred a számát.

A nő házas, bár értékeli a magabiztosságod, próbál finoman hárítani.

Mit szeretnél hallani, mivel nem bánt meg téged?


2016. márc. 2. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mit hallok, jól úgysem fog esni. Akkor már legjobb az őszinte, egyenes beszéd. Ne szépítgess, mondd meg mi a helyzet.
2016. márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szóba hoznám a találkozón, hogy házas vagyok. Csak veszi a lapot. Ha nem, akkor kerek perec megmondanám, hogy férjnél vagyok, szigorún baráti viszonyról lehet szó.
2016. márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi, gyors válaszokat! :)


Nos, egyszer mondtam ki rögtön nyíltan, hogy házas vagyok, a srác megszeppenve eltántorgott, és többet nem jött az épület közelébe sem, amibe azelőtt mindketten aktívan jártunk...


Szintén beültem egyszer kávéra egy szimpatikus pasassal, mondván, legalább egy jót társalgunk... előre leszögeztem, hogy baráti alapon, és mindent magamnak fizetek.

Míg mosdóban voltam, rendezte a számlát, aztán amikor utólag megerősítettem a tényállást, miszerint továbbra sem akarok tőle semmit, akkor a fejemhez vágta, hogy kihasználtam :D


Nem véletlenül kérdezem már, úgy érzem már magam, mint valami szörnyeteg, pedig a világon nem akarok semmi rosszat, mégis hetente porba tiprom valaki lelkivilágát.

A gyűrűt is csak azért hordom, egyébként nem vagyok oda érte... de mintha nem is létezne :)

2016. márc. 2. 14:18
 4/9 anonim ***** válasza:

"Házas vagyok, így nincs esély semmi komolyra."

Hogy tudna bármivel is megbántani amúgy?

2016. márc. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Eleve nem kellene beülnöd "ártatlan" kávéra idegen férfiakkal. Nem társalogni akarnak veled, azt a haverokkal teszik. Ha nőt hívnak el, végig azt lesik, mikor alkalmas a helyzet bepróbálkozni.
2016. márc. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Én felejtettem el jelezni, ott azért ültem be, mert ismerős volt :) Barátnőm egyik haverja, és elvileg csak beszélgetni szeretett volna.

Nyilván idegennel nem ülök be sehova, aztán ki tudja, mit csempészhetne az italomba, vagy tudom is én...

Ennyire lökött nem vagyok :D

2016. márc. 2. 20:21
 7/9 A kérdező kommentje:

Red Vixen, ne tőlem kérdezd :))

Eddig akármit mondtam, vagy sértődés, vagy bánkódás, vagy egyenesen dühkitörés lett a vége.

Konkrétan több férfit "elüldöztem" így különféle helyekről, többet arra se jöttek. Pedig tényleg annyit feleltem, hogy házas vagyok.

Őrület :D

2016. márc. 2. 20:22
 8/9 anonim ***** válasza:

"Konkrétan több férfit "elüldöztem" így különféle helyekről, többet arra se jöttek."


De mit vártál? :D


Randit akartak, bepróbálkoztak, nem jött össze, mennek tovább. Ha valaki nőt akar, az nem fogja azt mondani hogy "rendben, oké, legyünk öribarik", hanem megy és próbálkozik tovább másnál.


Ha bemegyek egy boltba, és kérek egy Citromos Borsodit, ők meg azt mondják hogy nem árulnak, akkor nem fogok ott állni és várni a csodát, hanem átmegyek egy másik boltba és megveszem ott. :D

2016. márc. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka kivételtől eltekintve ha beülsz valakivel kávézni, az jelent valamit.

Döntsd el, hogy ismeretlen (ahogy a kérdésben írtad) vagy egy ismerősödön keresztül ismered (ahogy egy hozzászólásban írtad).


Számomra a legkevésbé sértő válasz az lenne (ha nem venném észre a gyűrűt...), hogy "Ne haragudj, házas vagyok, nem ismerkedek." Sokan erre rávágják, hogy nem is azt akarták, blablabla...

2016. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!