Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha meglátjátok mit gondoltok...

Ha meglátjátok mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Szerintetek gáz, ha valaki állandóan sapkát hord? persze ha olyan alkalom van, ahol ahhoz illően kell öltözködni akkor nem, de egyébként még sokszor otthon is? és nem kamaszról beszélünk, inkább 25-30 közötti emberről. Szerintetek gyerekes, gagyi, komolytalan mi jut eszetekbe? hasonló stílusra gondolok, mint Fred Durst-é a Limp Bizkit front emberéjé öltözködésben is

[link]



2016. márc. 19. 15:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerekesnek nem gyerekes, ilyen a stílusa.:)

Én elfogadom, az Ő élete, az Ő teste, azt hord, ami neki tetszik. Amíg ez engem nem bánt vagy nincs rám rossz hatással, addig nem zavar. :)

2016. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Blade Bone ***** válasza:
Tesóm ilyen, hátt, kopaszodik na. :D
2016. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De mondjuk ismerkedés szempontjából nincs előítéletetek vele szemben? Eleinte zenei stílus miatt hordtam, már most megszokásból, meg azért mert így a hajammal sem kell foglalkozni lenyíratom rövidre sapka alatt mindegy :D
2016. márc. 19. 16:28
 4/6 Blade Bone ***** válasza:
Nekem nincs, már megszoktam. :D
2016. márc. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

F. D. -nek ilyen a stílusa, nekem bejön.

Ha meglátom semmi negatívat nem gondolok.

2016. márc. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mostanában hallottam 1-2 negatív dolgot, ha csak poénból is, de ugye minden viccnek a fele igaz :D "Soha nem nősz fel" és stb.
2016. márc. 19. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!