Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tóth Árpád Gimnázium - Debrece...

Tóth Árpád Gimnázium - Debreceni. Akik oda járnak, segítenétek?

Figyelt kérdés

Arra lennèk kíváncsi, hogy a matek - törtènelem szakra èrdemes jelentkezni? Mennyire erős stb. Ès a latin? Mennyire tudnám megtanulni ha azt választanám másik nyelvnek?

Osztályközössèg, társaság? Nagyon szivatják a vidèkieket?

A vidèkiek milyen koliban vannak elszállásolva? :)

Mikor lesz nyílt nap, vagy mikor szokott lenni? Köszönöm! :)



2016. ápr. 21. 16:59
 1/5 A kérdező kommentje:
Debrecen*
2016. ápr. 21. 17:00
 2/5 Sunshinedoll ***** válasza:

Én kb 10 éve jártam oda, nem tudom mennyire aktuális az akkori tapasztalatom. Vidéki voltam/vagyok, emiatt semmi gáz megkülönböztetés nem ért. A Gulyás Pálban , Móriczban, Deákban is meg egy másikban, ami nem jut eszembe voltak, koliba külön kellett jelentkezni és felvételizni. A Gulyás Pál és a Deák a legkényelemsebb, az gyalog 5 percre van. (Egyébként fogalmam sincs, hogy ezek a kolik élnek-e még a gulyás Pál tutira igen, mert szoktam ott látni a diákokat)

Nyílt nap ősszel szokott lenni, valamikor november táján, figyeld a honlapjukat, biztos kiírják majd.

A matek-törit nem vágom, én nem abba az osztályba jártam.

Egyetemen tanultam latint, és sz-r :D

2016. ápr. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Latint biztos nem tanulsz majd ott második nyelvként.


Német, olasz, spanyol --> ezek vehetők fel második nyelvnek az angol mellé


A humán tagozatnak (F osztály) van latin 1 évig, és ott is inkább a kultúrát tanulják, meg a nyelv alapjait csak.

2016. máj. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bárki felveheti a latint. G-s vagyok (matek-töris), és osztálytársam is latint tanul...😄
2016. máj. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%

Szia!:) Én matek-töris vagyok, remélem tudok segíteni a válaszommal. A kolikról az első válaszoló leírt mindent. A Gulyás és a Deák az a két koli, ahol a TÁG-osok zöme van. A latint második nyelvként tényleg bárki felveheti.

Az osztályközösségről nem lehet sokat mondani, hiszen minden osztály más. Reméld, hogy normális osztálytársaid lesznek. A vidékieket nem szívatják egyáltalán, én bejárós voltam egy évig és nem éreztem, hogy emiatt másképp állnának hozzám.

Nyílt nap, őszi szünet utáni első hét szerdáján, november 10-e körül szokott lenni!:)

2016. jún. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!