Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, Magyarország...

Mit gondoltok, Magyarország el fogja érni valaha a nyugati országok mentalitásszintjét?

Figyelt kérdés

Gondolok itt melegek elfogadására, "más" emberek (legyen az agyontetovált, transzszexuális, 'túl egyedi', vagy bármi más, ami erről a szóról eszetekbe jut - nem, nem a pedofilok meg a gyilkosok, mielőtt valaki megint bedobná ezt a témát ezeknek az embereknek a kapcsán) elfogadására, az irigykedés befejezésére, mások életébe való belepofázásának befejezésére, meg úgy alapvetően, elfogadni, ha valaki másképp él, mint ők.


Akinek nem inge, nem veszi magára!!! Nem vita, tényleg érdekel, van-e még esélyünk, vagy inkább most pakoljak és költözzek egy szimpatikus országba. :)


Tudom, hogy más országokban is vannak ilyenek! Abban azért mégis egyetérthetünk, hogy a magyarok többsége nagyon rosszindulatú és korlátolt. (nagy tisztelet a kivételnek, mert van! akinek nem inge, továbbra sem veszi magára!)


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. ápr. 28. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Nyugaton se sokkal elfogadottabbak sajnos. Kicsit jobban, mint itt, de sok a homofób mindenhol.


A politikai vezetők nagoyn polkorrektek és ellfogadóak, plusz a törvények.. Ezért tűnik úgy, mintha ott annyira szeretné őket mindenki. Aztán otthon Hans Matildának uyganúgy b u z i z i k, mint itthon Józsi Marikának.

2016. ápr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%

Remélem nem. Nem kellenek a muzulmánok.


És hidd el nyugaton se más. Csak ott annyira liberális a média, hogy már észre sem veszik ha nem az "elfogadás" szól.


A muszlim betolakodó megerőszakol? Te vagy a hibás, elvégre is szegény menekültet biztos súlyos traumák értek amit csak nemi erőszakkal tudott levezetni.

2016. ápr. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
szerintem valami új mentális szint kellene,se nem nyugati,se nem keleti...:D valami sokkal jobb...
2016. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Azért ez így nem igaz utolsó. Németeknél élek, és teljesen természetes hogy az egyik női dolgozónk bemutatja nekem a bolhapiacon a feleségét.

Meg amikor régi dolgozókkal találkozunk vacsora erejéig, és utólag mesélik egy régi kolégáról akit nem ismertem mert már rég lelépett, és mesélik hogy mennyire széles érdeklődési körű, és egyébként "schwuhl", de nagyon jó gyeerek. És van egy pasi élettársa.


Magyaroszágon ezt el sem tudom képzelni. Otthon a TV-n kívül sehol nem láttam hasonlót, mert titkolták mindig. Akiről meg azt hittük, mert mondjuk olyan nyálasabb viselkedése volt, mindig végén ők vitték a jobb nőket, és családjuk van mára.

2016. ápr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
13%

Azt, hogy elfogadjam, hogy 2 férfi úgy enyeleg előttem az utcán vagy bárhol azzal mondanám egyen értékűnek, mintha oda szarna valaki az utcára előttem. Egyszerűen természet ellenes, egy normális hetero férfi legtöbbször még az érintkezést is kerüli vagy a lehető legminimálisabbra csökkenti egy másik férfival szemben, ez egyszerűen benne van a génjeinkben, természet ellenes és kész. Nem kell őket lenézni stb. én se teszem, addig ameddig tudják hol a helyük.

Amúgy meg a b**zik is tehetnek arról, hogy ott tart az elfogadás velük szemben ahol most, át esnek a ló másik oldalára, esetleg nem szeretnének ingyen tömegközlekedni meg stb.? Mert már lassan csak az van hátra

2016. ápr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bocs, 1-esre reagáltam.
2016. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Nem. Azért nem, mert mi mindig valamilyen hibrid megoldást alkalmazunk mindenhol: X országban így, Y-ban úgy oldanak meg dolgokat, mi meg a kettő ötvözetét alkalmazzuk, amiből egy nagy katyvasz alakul csak ki, jó dolog nem.
2016. ápr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
16%
3-as, egyetértek!
2016. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
88%

Nincs esély!

A magyarságot az átlag magyar mentalitása taszítja sárba.


" - Nem az enyém!"

" - Ingyen van!"

" - Leszarom!" - Bocsi (a trágárkodásért), de az életben ez valóban így hangzik, ill. megy.

" - Nehogy már jól érezze magát!"

" - Nem én fizetem!"

- Ezek a legelemibb ismérvei az ÁTLAG magyar embernek!


A sárga irigység, amitől gondolkodni is elfelejt sokuk.

A nagyüzemben űzött szélhámosság!

Az örökké mások dolgával, (nem) cselekedetével, életvitelével, viselkedésével való foglalkozás.

A "rugalmas értékrend", - mely szerint nem ugyanaz alá az elbirálás alá esik, ha az ember követi el ugyanazt a disznóságot, mint ha az ismerőse teszi ugyanezt meg (pl. pont vele). - Ha én szemétkedek mással, az valamiért mindig bocsánatos(abb) cselekedet, - mindig van kész "önfelmentés", hasonló módon, mint a prioritások: Ha nekem kell valami, akkor tegnap előttre is késő, ha neked, akkor ráér 3000-ig...

Az intrika, - azaz, mindig annak az anyját, aki éppen nincs az "elemzőkkel" azonos légtérben (hallótávolságban).

A paranioás, egymás iránt állandóan, mesterségesen fentartott gyanakvás, bizalmatlanság.

A "többiek" következetes és állandó hülyének nézése.

A bizonyítási vágy, amely a magyar emberek többségénél rosszhiszeműen működik.

( - Mutogatás egymásra mondvacsinált okokból, álbüszkeség, primitív, gyerekes, konok "ellenállás" minden és mindenki ellen, - mint a dedóban.)

A magyar ember lételeme a körkörös és folyamatos hadviselés mindenkivel! Aki nem áll be esetleg ebbe a haláltáncba, azt nemes egyszerűséggel "beskatulyázzák", kiközösítik, újjal mutogatnak rá, hogy "flúgos", és "magától értetődő", hogy automatikusan ellenségként van megbélyegezve, - mert ha nem az én ügyem mellett foglalsz állást, akkor bizony ellenség vagy, akit "le kell nyomni", akinek ott, és úgy kell "utána rúgni", ahogyan csak lehet. ( - Lehet, hogy belegebedek a "küzdelembe", de a lényeg az, hogy neked minél rosszabb legyen!)

A fejlesztések, találmányok sorsa is a fentiekhez hasonló okokból olyan sorsúak, hogy miután külföldön két kézzel csapnak le rájuk és felvásárolják, a hülye magyarnak kell méregdrága pénzekért később megvásárolnia utólag a saját honfitársa találmányát, - mert nem hozott elég hasznot az éppen pozicióban lévő korrupt disznónak.

A hatalmat gyakorló magyar ember esete egy kisebb könyvet is felölelne, - nem részletezem.


Nincs remény!

Az ÁTLAG magyar emberek mentalitása ilyen - és a magyar ember nem az a fajta, aki önként szeret alkalmazkodni bárkihez is, mindig, mindent alá fog rendelni a saját, személyre szabott érdekeinek.


Egy dolog tudná megváltoztatni az itt élő emberek mentalitását, de az is csak ideig-óráig: egy "világégés"!

- Pl. Ha Paks "földkörüli pályára állna", vagy valami országos özönvíz pusztítana, - az ilyesmihez hasonló helyzet az, amikor a magyar képes egy magasabbrendű cél érdekében IDEIGLENESEN félresöpörni a kisstílű egyéni céljait.

Nyitott kérdés csak az marad, hogy muszáj-e megélnie a magyarságnak egy ilyet tragédiát annak érdekében, hogy felnyíljon a szeme?

2016. ápr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ha a migránsokra is nemet mond, mit mond akkor olyanra, amit nem fog fel ésszel se, hogy a férfi nő lehet és a nő meg férfi. Én szívesebben élnék ott, ahol Igazán élhetek, úgy, ahogy akarok, azt viselve, amit...
2017. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!