Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok? Lehetséges?

Szerelmes vagyok? Lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem éppen azt érzem amit a szerelem definíciójáról írnak az interneten.Viszont tényleg sokat gondolok rá,mindent megteszek érte,imádok vele lenni,teljesnek érzem magam vele.De mi van ha csak túlkomplikálom..hiszen nem szerethetem őt..nem lenne helyes és erkölcsös..mivan ha beképzelem? Vagyis..ez olyan bonyolult.Imádom az illatát a mozzanatait,szerintem tökéletes,ő az ideálom,bármit megtennék érte,mellette legyőzhetetlen vagyok és az az ember aki akarok lenni. De lehet ezt érezni egy nagyon jó barátságban is nem?Azért számít nagyon,hogy pontosan tudjam mi ez..mert NEM SZERETHETEM.
2016. máj. 6. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Most ez mi, a tesódról van szó vagy a főnököd gyerekéről?

Vagy miért nem szeretheted?

2016. máj. 6. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nem szerethetem őt..nem lenne helyes és erkölcsös"

Nincs összefüggés.

"NEM SZERETHETEM."

Ilyen nem létezik.

Többet kéne tudni helyzetetekről de vagy nagyon erősen vonzódsz hozzá vagy szerelmes vagy belé.

2016. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Ugyanígy érzek. Kevert érzések.. nem tudom mi van.
2016. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
lány vagyok és ő is az.:)
2016. máj. 6. 12:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha értem. Akkor most a kérdést úgy kell érteni emiatt az erkölcs téma miatt, hogy hetero vagy-e vagy meleg? Mert ennek se lenne sok köze az erkölcshöz.

Vagy valami katolikus palánta vagy?

2016. máj. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!