Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerethet-e egy ember valakit...

Szerethet-e egy ember valakit csak azért mert az illető szereti?

Figyelt kérdés
Tehát szerethet-e egy ember valakit konkrétan csak azért mert az illető szereti és nem pedig azért mert kedveli a személyiségét?

2016. máj. 9. 21:22
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Én is Feri vagyok Intp,nekem sincs úgy általánosan életem. Az én "Liám" Intj ezért elvagyunk.


Kérdéses hogy véletlenül nem-e ismersz,és ezért éltél evvel a példával,vagy talán van egy hasonló cipőben járó Intp sorstársam.



Amit meg kell tenni a lépés érdekében,hogy a hölgyemény

kitölthetné az MBTI tesztet [ [link] ] és az eredmény alapján megkapatjuk legalább a dolog esélylehetőségét.


a legjobb párosítás: ENTP, INTP, INTJ


még működhető párkapcsolat: ESTJ, ISTJ, ESTP, ENTJ, ENFJ, INFJ, ENFP, INFP


kerülendő típusok egy párkapcsolatban: ESFJ, ISFJ, ISTP, ESFP, ISFP


A kevésbé gépies válasz (Nem kell sokat várni tőlem én is léleképtelen INTP vagyok.) az az elv mi szerint egy Intpnek olyan pár kell aki megérti őt,cserében felfedezendő az alanyunknak tehát Ferinek.

2016. máj. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 ATiNemRadeon válasza:
Én jó darabig ISDN-es voltam. Most CATV
2016. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 BdrM válasza:
ahhoz milyen tesztet kell kitölteni, hogy megtudjam milyen HDSPA való a tabletpc-mbe?
2016. máj. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!