Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok hogy reagálnátok ha a...

Lányok hogy reagálnátok ha a barátotok azt mondaná nem tetszik neki a hasatok, és azt kérné fogyjatok?

Figyelt kérdés
Én így jártam.A barátom azt mondta mindenem szép, de a hasam sose tetszett neki,és azt kérte fogyjak...Sajnos így elvette az önbecsülésem is...

2016. máj. 17. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Csak oszinte volt, ertekeld. Talaljatok ki valamit egyutt, hogyan tudnal fogyni. Aztan te is elmondhatnad neki, hogy te mit szeretnel o min valtoztasson.
2016. máj. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Én megkérném, hogy akkor jöjjön el velem terembe, kirándulni, sétálni, futni, biciklizni és segítsen egészségesen élni. Tehát ne az legyen, hogy ő megveszi magának a puszedlit és előttem falja. :D
2016. máj. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
A hasadtól függ az önbecsülésed? Szívás lehet így élni.
2016. máj. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%

Ha igaza van akkor lefogynék. Elsősorban magad miatt.

Ja és örülnék, hogy végre olyan pasim van aki kimeri mondani amit gondol. (Nyílván ha bunkó modjára tenné az nem tetszene)

2016. máj. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Nekem itt vége lenne. Az biztos, hogy nem mernék levetkőzni előtte többé. Szex nélküli kapcsolatot meg nem akarna.


Ha mindig ilyen volt a hasad, akkor nem értem, miért most van vele baj. Akkor alapból miért jött össze veled? Más nem volt, te is jó voltál?

2016. máj. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
77%

Az nem mindegy szerintem, hogy mondjuk mindenhol kerekebb típus vagy, csak a hasad nem tetszik, vagy vasággyal vagy 50 kiló, és van egy éppen csak látható pocakod, amibe ő belekötött.


Ha a barátom mellett fél év - év alatt felszednék 10 kilót, és ő kedvesen szólna, hogy figyeljek oda, mielőtt elgurulok, az oké.


De ha együtt vagyunk 1 éve, és én már az elején is tök UGYANÚGY néztem ki, és aztán csak sok sok hónap után közli, hogy igazából SOHASEM tetszett neki a hasam/bármi másom, és most változtassak ezen, na akkor kiborulna a bili. Mert akkor felmerül a kérdés, hogy ha eddig nem volt probléma, akkor most hirtelen miért lett az? Ha eddig tetszettem így, akkor most miért nem?


De ettől függetlenül is azt gondolom, hogy mindenki saját maga döntse el, hogy hogy szeretne kinézni. Ha tényleg nagy a hasad, és ez téged is zavar, akkor tegyél ellene, de csakis magad miatt. Ha pedig nem zavar, akkor élj csak tovább boldogan, a barátod meg majd rájön, mik a valódi értékei egy nőnek. De gondolom ő sem egy sportoló adonisz, akinek angyalok faragták az arcát, selymesen barna a bőre, és izmos minden porcikája...

Elvileg két ember akkor jön össze, ha tetszenek egymásnak. Sosem értem az ilyen utólagos "javításokat" meg "kéréseket".

2016. máj. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!