Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ingyenes...

Miért van az, hogy ingyenes termékkóstoláskor szinte minden ember ottmarad a standnál, és ott kezdi elfogyasztani amit kapott?

Figyelt kérdés

Pl; Az áruház nyitásának napján wimpit osztogatnak,és az emberek nagyon nagy része elveszi az ételt,majd megtorpan...

Ottragad a stand előtt,és ott kezdi elfogyasztani,eszébe sem jut 1-1,5 méterrel odébb állni,hogy mások is odaférjenek. Odamegy 3-4-5 ember, hermetikusan lezárt réteget képezve a stand körül. 😄

Vagy;

Én amikor éppen megfordulnék,csak hogy picit félre állhassak,már buzgón tolják a bevásárlókocsit a vesémbe. Ennyire nincs kultúrájuk az embereknek az ilyen helyzetekben? Nem csak a magyarokról beszélek,máshol is így csinálják.


2016. máj. 29. 17:59
 1/8 Inessential ***** válasza:
57%
Az élet nagy problémái.
2016. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert ingyé van és egyet bekap,elcsócsálja,és még akar a másik 3-4 ízből is meg a hátul hagyott havernak gyereknek is vinne még 3-at stb.Ha félreállna akkor újabb kört kellene tennie a következő potyáért.
2016. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem nagy probléma,csak ez itt az Emberek témakör,és bátorkodtam megkérdezni,ha már egyszer van 😁
2016. máj. 29. 18:04
 4/8 A kérdező kommentje:
Második: 😄 De hogy értelmesnek kinéző emberek úgy ugranak egy darab valamire,mintha azzal valami nagyon nagy előnyre tennének szert... Nevetséges
2016. máj. 29. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehát INGYÉ van :D Most ugyanezeket az embereket helyezd el egy svédasztalos reggeli- ebédnél egy csoportos kirándulás alatt ,na az aztán az igazi humánetológiai tanulmány :)
2016. máj. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Na én ilyenkor szoktam otthagyni a családom bizonyos tagjait... Ott állnak az asztal előtt és kérdezgetnek engem, hogy biztos nem kérek...
2016. máj. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A promóterek nem csak azért vannak ott, hogy elédlökjék a darabka akármit, hanem főként azért, hogy rávegyenek, hogy megvedd. Ezért aztán az is a feladatuk, hogy elmondják, hogy hol találod meg, jaj ez most ilyen akciós, ennyire megéri, olyan egészséges, annyira gazdaságos, dejólesznekedhamegveszed. Ha odébb mész 10 métert akkor nem tudja elmondani. Sőt, ha csak odamész, elveszed, mész tovább és eszed, akkor nyilvánvaló, hogy csak azért mentél oda mert potyakaja van, nem azért mert a termék érdekel.
2016. máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1-1,5 métert írtam,ha másokat is odaenged,attól még lehet hallani.
2016. máj. 30. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!